Prodate pomoćne zgrade „Fidelinke“

Na licitaciji je oko 200 kvadratnih metara građevinskog prostora u centru grada, kao deo imovine nekadašnje fabrike hleba i peciva, prodato po početnoj ceni.

Pomoćna zgada od 100 kvadratnih metara koja nije u upotrebi, kao i još tri pomoćne zgrade srušene do temelja i ukupne površine oko 100 kvadratnih metara kupljene su po početnoj ceni od 1,259 miliona dinara. Zgrade je kupio Zoran Karadžić koji je bio i jedini učesnik na ovoj licitaciji.

Objekti se nalaze u centru grada, na ulici Tolstojeva 2, i bili su deo fabričkog kruga „Fidelinke“ u vreme kada se sedište fabrike nalazilo na ovoj adresi.

RTV Pannon



KOMENTARI

  1. Lenin kaže:

    Jel taj gradski službenik,koji je procenio početnu cenu za 200 kvadratnih metara građevinskog prostora u skorom centru grada,bio pri zdravoj pameti?Aha,mora da jest.Baš je imao upalu mozga.Dali mu antibiotika u vidu šuške,barem u istoj vrednosti na koliko beše početna cena.A to što bio samo jedan čovek na licitaciji,njegovo ime i govori zbog čega.Alal vera!Ulog koji će se više desetina puta vratiti.

  2. Ivica kaže:

    Gradske vlasti…..Srbija! Sramota koliko očigledno trpaju sebi pare u džep!

  3. pompadur kaže:

    Znači 10 i po hiljada evra. Procenio ga čoek, kao da ga sebi ceni, hehe..

  4. easy58 kaže:

    Jel to karadžići ili čakanji ili jova imaju veći deo grada ??????
    Baš ispod cene prodato verovatno greška procentelja !!!
    Greškica drugi put će bolje xexexexe !!!!!
    Samo napredno naš čovek kupijo Šta oćemo lipče !!!!

  5. easy58 kaže:

    Diplomski rad procenitelja !!
    100% će dobije licencu !!!!

  6. gagi kaže:

    ima li im vise kraja……

  7. punisher kaže:

    Balkanizacija Subotice: kradi sve sto stignes, ako neko digne glas protiv kradje, pripreti mu svime i posalji svoje gorile da ga vaspitaju. Ako i daje galami, posalji policiju i zatvori ga.
    SNS, ne samo da je Bog ljut, nego i djavo!
    Platicete vi za sve sto ste uradili ovom gradu, sa kamatom zajedno!

  8. Jeca kaže:

    To je tata Tole podmazao procenitelja, mora sinčić da raducka nešto.

  9. Megille kaže:

    A šta na ovo kaže vlasnik kome je taj objekat uzet nakon drugog svetskog rata i u procesu je restitucije ???

OSTAVITE KOMENTAR