Prologis ili Lampone?

Danas su odigrane polufinalne utakmice 46. Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu.

Nakon veoma uzbudljivih duela pred oko 800 gledalaca u Hali sportova, u finale su se plasirale ekipe Prologisa i Lamponea.

Prologis je pobedio ekipu Sneck Bar Bus nakon veoma zanimljivog prvog poluvremena koje je okončano nerešenim rezultatom 2:2. U drugom poluvremenu Prologis se oslobodio pritiska i počeo sve više da preti pred golom Bus Bara, da bi golovima Pivarčika, Vojvodića i Strapaka okončao meč u svoju korist rezultatom 5:2.

U drugom polufinalu turnira sastali su se novajlije, ekipa Lampone iz Bačke Palanke i jedna od najboljih subotičkih ekipa Šeki Enterijeri.

Prvo poluvreme je poteklo u rezultatskoj klackalici jer je nakon samo petnaest sekundi golom Nemanje Žeravice Lampone došao u vođstvo. Ubrzo je ekipa Šeki Enterijeri sa dva gola preokrenuli rezultat u svoju korist (1:2), da bi se prvo poluvreme ipak završilo sa dva gola prednosti za Palančane 4:2. U drugom poluvremenu su Palančani održali prednost i finiširali utakmicu sa 6:4 i tako kao debitanti ušli u finale.

Finale će se odigrati u subotu 12. januara sa početkom od 18:30 kada će pobednik dobiti ono što mu sleduje – ček u vrednosti od 300.000 dinara.

U utakmici za treće mesto koje je na programu istog dana odigraće se od 17h.