PREPOZNAO GA KONDUKTER: Policija našla nestalog srednjoškolca

Dečak je dobro, a kako „Blic“ saznaje, njega je u vozu prepoznao kondukter i odmah obavestio roditelje.

Tako je srednjoškolac (17) iz Subotice koji je nestao u petak 28. aprila pronađen je večeras živ i zdrav.

voz

Nestali učenik Srednje tehničke škole „Ivan Sarić“ vraćen je porodici i roditelji se zahvaljuju svima koji su pomogli da se informacija o njegovom nestanku proširi i dopre do osobe koja ga je prepoznala.

Podsetimo, dečak je krenuo rano popodne u petak u školu, ali nije stigao na časove. Njegovi roditelji su policiji prijavili nestanak i zamolili su građane da jave policiji ili njima ako su ga videli ili imaju barem neku informaciju o njemu.

 

Blic



KOMENTARI

  1. Lenin kaže:

    Bem ti internet!Čovek ne može na miru da beži sa časova! 😀

  2. Damir Čovke kaže:

    mogla bi jedna pohvala od strane a.d.
    železnice..ako su uopšte upoznati sa slučajem

  3. nekoime kaže:

    a zasto je je decko uopste pobegao od kuce?

OSTAVITE KOMENTAR