Povodom inauguracije Aleksandra Vučića za predsednika Srbije grupa Subotičana održala je u centru grada protest i poručila da „najoštrije osuđuje napada na novinare ‘Danas-a’, Radio Beograda, ‘Insajder-a’ i ‘Vajs-a’ koji su se dogodili u Beogradu“.
Učesnici protesta su naglasili da ne priznaju Aleksandra Vučića za predsednika Srbije.

– Dok je novi predsednik govorio da će nam biti bolje i da će Srbija biti bezbedna država napadnuti su novinari i to je slika i prilika naše zemlje. Vučić nije moj predsednik, ja ga ne priznajem za predsednika Srbije – poručila je mlada Subotičanka.
Na protestu je rečeno da će narednih 30 dana građani Srbije biti u iščekivanju ko će biti novi premijer, ko će „biti marioneta koja će izvršavati naredbe novog predsednika“.

Najistrajniji demonstranti u Subotici će se okupljati i ubuduće, kako su još ranije najavili, „po potrebi bez obzira na na mali odziv sugrađana“.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Pravim roštilj kod mene u dvorištu sutra za 6 osoba. Molim novinare da dodju da izveštavaju. Kakva je bre ovo sprdnja….
Kaže stara narodna: dokon pop i jariće krsti.
Tako i ovi nemaju pametnija posla
Đorđe tebi je izgleda dobro u ovoj sjebanoj državi.
Ali jeste vas predsednik…previse ovi gledaju americke vesti.
@djordje@Boki Treba samo pustiti info da ima sendviča za đa,bilo bi ljudi koliko glasača imao volfić! 🙂
Ovo je upravo VEOMA HRABRO u vreme botova i stranackog nakota koji sprovodi najgoru strahovladu od devedesetih godina.
Koji bre suboticani, kad ima 6-7 ako i toliko, mislim daleko od toga da ja podrzavam bilo koga od trenutne vladajuce garniture, ali su ovakve vesti smesne … u sustini vise ljudi se skupi za jednim stolom u kaficu, pa se zato njihovi stavovi i misljenja ne iznose po medijima.
da, suboticanima je dobro i ne treba da idu na ulicu, oni sto su pametni vec su otisli, a za ove sto sede kod kuce i nije steta!
Ali cemu ovo forsiranje?? Šest osoba se okupilo I pravi se neko saopstenje za novine? Nista mi nije jasno.
Šta se ovi bune?Nikad nije bilo bolje i lagodnije za život.
Zalosno je kada pogledam moj facebook i pogledam moje vrsnjake i drugove koji su MORALI da pobegnu od losih uslova u svakom mogucem smislu. Zelim da kazem samo da treba skupiti hrabrosti i otici. Zelim svima puno uspeha u dijaspori 🙂
Alo protestanti dje vam brojnos hahahahaha
Ne treba ići na ove proteste, jednostavno. Narod je izabrao da ih ganja Vođa u sledećih 4-5 godina, pa neka im je, i to je demokratija. EU i Amerika samo ne treba da se mešaju i treba da nas puste da se usaftamo u sopstvenoj prljavštini, pa onda će jednog dana možda iz krnje Srbije da izađe neka normalna država i neki normalan narod.
kada ovde bude puklo, bice dramaticno, ovi se smeju gradjanima, tako je i sloba nekada. u ljudima kljuca, samo treba okidac, pa ce afet tek da se smeje.
Jaki likovi na ovom protestu ,obučeni u gače a na nogama japanke… ma bre oni su vučićevi ljudi da se vidi da je demokratija u Srbiji-možeš javno protestirati a da te milicija ne dira.
Karikature od ljudi. gle ih sto piu vodicu
Sprdnja do bola, i od protesta i od „protestanata“! Ovih ovde i onih u Beogradu, naslednici relikata 5.oktobra kojima se još uvek petooktobarske magle vuku pred očima a još nisu čuli da je Đinđić mrtav. Mogu da viču do besvesti: „Vučiću pederu!“ i „Pokrao si izbore!“ – što ni jedno ni drugo nema ni smisla ni osnova – to čika Soroš plaća, ali su se protesti u Beogradu raspali čim su prešli na socijalne teme: „Nećemo da budemo jeftina radna snaga“ i tome slično. To čika Soroš ne plaća. Ko je gledao prenos protesta za vreme inauguracije u Beogradu mogao je da primeti da se samo mantralo „Vučiću pederu!“ i „Pokrao si izbore“ a NIJEDNE socijalne poruke nije bilo! Ha-ha-ha! O čemu pričamo? Ako su Slobi došli glave lažući da je pokrao izbore, mogli su da zakuvaju jer je razlika bila par procenata (u njegovu korist) pa je da ne bi pala krv priznao da je izgubio izbore, ali u ovom slučaju ko će normalan da poveruje da je pokrao 45-50%? Slažem se da Vučić ne valja ali trenutno ima samo gorih i čim mi pokažete ko je od njega bolji uzeću pištaljku i transparent i izaći na ulicu da se tučem sa vetrenjačama!
@ Dva u jedan – „NAROD GLADUJE – ELITA SE RADUJE“ nije li to socijalni bunt ? I baš taj transparent je otela od devojke vođina horda ! Ako je tebi dobro, uživaj brate, ali pusti druge, kojima nije dobro da iskažu svoj stav…
Preočigledno je da ovaj sajt na glup način promoviše ove grupice…postoji pametniji način borbe protiv ove vlasti a ovaj vaš je očajan.Đorđija bila prisutna na nekom sastanku…njih šestoro se okupilo da kao nešto demonstrira….samo još više ukopavate i ovako slabu opoziciju
@dva u jedan
Kod tebe još postoji žal za Miloševićem,još si u devedesetim godinama. Očigledno da nemaš predstavu šta se to dešava u ovoj zemlji.
Studenti i ostali intelektualci demonstriraju… OVAKO – http://1.bp.blogspot.com/-3wCwdPuVyH4/TutzbHYr7-I/AAAAAAAAAdk/U73jZ36cquo/s1600/napusim%2Bse%2Bja%2Bvama….jpg
Aa jaadni 🙁 sigurno se oznojili od jakog sunašca jankovićeva nindža stopala.