Protiv Borca samo bod

Borac je u uzbudljivom meču sa Spartakom došao do boda u nadoknadi vremena, a meč je završen rezultatom 2:2.

Interesantno je bilo u Subotici od samog početka susreta, pošto su Čačani već u četvrtom minutu poveli autogolom Gorana Antonića, da bi samo tri minuta kasnije Boranijašević faulirao Vladimira Torbicu u svom šesnaestercu i skrivio jedanaesterac koji je realizovao napadač Spartaka. Malo je falilo da Torbica donese preokret u prvom poluvremenu, ali je njegov šut, uz pomoć golmana Petrića, završio na prečki.

Spartak je ipak uspeo da dođe do prednosti u 56. minutu, pošto je posle centaršuta Mrkele sa desne strane Milić postigao gol za 2:1.

Delovalo je da će Subotičani prekinuti niz od dve utakmice bez pobede, ali ekipa Bogića Bogićevića je došla do izjednačenja golom Dušana Jovančića posle centaršuta Alena Mašovića u 92. minutu.

Spartak – Borac Čačak 2:2 (1:1)

(Torbica 7, Milić 55 – Antonić 4, Jovančić 90+2)