U Malom Bajmoku je došlo do građevinskog zatišija. Izvođači radova „SMB gradnja“ i „IMP Balkan gradnja“ su u otišli sa svojih gradilišta prepustivši Dunkermotorenu i Kontitehu završene hale. I dok se čekaju Kalcedonija i Svarovski, u Malom Bajmoku se ispred hala Phiwe radi na uređenju zemljišta i proširenju postojećeg parkinga za potrebe ovih hala.
Contitech fluid
Dunkermotoren
Norma grupa Subotica
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.













Kada ce ovde biti zivih ljudi sve ovo jos uvek izgleda kao uvod u igricu sajlent hill
Dunker od 01.10.2012. radi punom parom u novoj hali i sa nekoliko zaposlenih više. Dunker deo brda nije „sajlent“… Tako mi bar kaže ptičica…