U susretu dva tima koja se nalaze u gornjem delu tabele, videli smo dobar meč, koji je na kraju zasluženo završen podelom bodova.
Domaći sastav poveo je u 11. minutu golom Stefana Hajdina. Spartak je kontrolisao ritam utakmice, međutim gosti su do izjednačenja došli pri kraju poluvremena.
Nemanja Subotić bio je strelac u 45. minutu, pa se tako na pauzu otišlo sa ovim rezultatom. U nastavku meča bilo je prilika, ali su mreže mirovale do kraja utakmice.
Spartak – Vojvodina 1:1
B 92
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Spartak je u ovom trenutku za klasu bolji od Vojvodine. Šteta što su se zadovoljili jednim bodom.Duboki respekt prema svemu učinjenom u proteklom periodu. Jedna od najmlađih ekipa u Evropi završi polusezonu na trećem mestu iza timova koji su prezimeli u eliti. Tu su konačno i reflektori, lepota igre poput one iz osamdesetih a na tribinama par stotina ljudi.