Vašar i izložba cveća i sadnica otvorena je danas u parku pored Gradske kuće.

U organizaciji Udruženja seljaka Subotice od danas do subote, 29. aprila, kod Plave fontane održavaće se Sajam cveća „Garden flora“. Sajam će biti otvoren svakog dana od 8 do 20 časova.
Na sajmu će se predstaviti izlagači iz okoline Subotice. Organizatori ističu da vlada veliko interesovanje cvećara za ovaj sajam i da će građani imati priliku da pogledaju i kupe najkvalitetnije cveće, lukovice, višegodišnje biljke i grnčariju.







