Sajam zdravlja u Subotici

U Subotici od od 22.aprila do 23-ćeg održaće se  Drugi Sajam zdravlja i alternativne medicine Poliklinike Badawi. Posetioci dvodnevnog sajma imaće priliku da pored izlagačkog , ove godine prate i stručna predavanja, oba dana od 12:00 do 16:00 časova dr Ane Gifing iz Beograda na temu hrono ishrane. Kao i prošle godine, i ove će pored besplatnih pregleda i konsultacija za vreme sajma, koje će izvoditi lekari i terapeuti Poliklinike Badawi, osoblje Poliklinike Badawi će podeliti i 200 duplih vaučera sa 30% popusta za: sve usluge holističke ordinacije, odabrane specijalističke lekarske preglede.

“Cilj sajma je promovisanje holističkog pristupa lečenju i građenje svesti o prevenciji, kroz niz besplatnih akcija, konsultacija, demonstracija i pregleda, koje će izvoditi lekari i terapeuti Poliklinike Badawi, kao i kroz namenska predavanja, koja za cilj imaju povećanja praga kompetencije svakog pojedinca i građenje odgovornijeg stava po pitanju zdravlja i prevencije”, rekla je direktorka Poliklinike “Badawi”.

Sajam će biti održan u Hotel Galleria od 10 do 18  časova 22. i 23.aprila.

Galleria Sajam zdravlja Badawi (7)



KOMENTARI

OSTAVITE KOMENTAR