Dugoočekivana matura Dušana Vukovića na koju je pozvao Sandru Afriku kao svoju pratilju,konačno je počela i zasigurno je jedna od glavnih događaja večeras.

Kada se Sandra Afrika večeras pojavila u Subotici nastao je pravi haos.
Dok su njegovi drugovi skandirali: “Dušane, šmekeru!”, Vuković je blistao od sreće, i sa Sandrom ponosno prošetao gradom. U svakom slučaju, Dušan će imati uspomenu za ceo život…

Dušan Vuković iz Novog Žednika je preko Jutjuba pozvao Sandru Afriku da mu bude pratilja na maturskoj večeri. Taj snimak postao je pravi hit na Jutjubu.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






A slatko :))))
Sandra paprika
ko je ta afrika jel ona sa buvljaka sto prodaje carape u drugoj hali
Lepo
gradsubotica… paaaa hmmm… sta da kazem portal do daske… a vesti koje se ovde objavljuju … hmmmm… dobar biznis (mada mali savet – ostanite nezavisni – u suprotnom je i ovaj sajt na poropast osudjen ) a ko je ta sandra afrika? jel je nesto veliko stavio na stol? ili je iskocila iz nekog rijalitija? ps… nisam ljubomoran 🙂
Nije bila Afrika na proslavi … 😉
Sa smo docekali da nam afrike budu uzori. Mada kad pogledam suboticke snase ova sandra je jos i dobrica.
@Opa u pravu si nekad jebovaj portal bijo dobar portal nije ni cudo sto se svi okrecu onom drugom portalu subotickom. Cenzurisu se komentari mnogi se ne objavljuju pa gde je tu novinarska doktrina i pravednostt slobodnog izrazavanja. Ne bi trebalo da se cenzurisu drugacija misljenja kad se vec borimo za pravednost i protif novinarske mafije.
Vidi se da je iz Novog Zednika.
brko
Znam da se zezaš, ali za one koji ne znaju – ovde će pronaći odgovor ko je ta Sandra Afrika 😀
https://www.youtube.com/watch?v=-JAHNnbA9JY
Jadno dete. Starleta mu uzor. Dno.
Brko j3 izgleda j3dan izuzetno duhovit covek kome je vrhunac humora da uporedjuje starletu i vredne ljude koji prodaju na buvljaku
@Klempavi Pajo
Ni ja ne znam ko je ona!I trudit ću se da i dalje ne znam.Tako da taj link ni u kojem slučaju neću otvoriti.Ostavljam nju vama,Dušanu i ostalim njenim fanovima za kulturno uzvišenje uz njena dela i akvizicija. 🙂
Jooj se ja toga nisam setila 🙂
moralne vrednosti su otisle u PM… cemu ovaj „sajt“ pridodaje paznju, strasno!!
Lenin
Otac ga njegov iz linkom, radio je, ali evo ponoviću – novi link (kraća verzija)
https://www.youtube.com/watch?v=dzYVkbRoVjw
a ovaj je produžena verzija 😀
https://www.youtube.com/watch?v=KDU_oriPGlw
Deran je od mene dobio plus za ideju, a Afrika dva plusa. 😀
Pa lepoo:)) ♡♡
Svaka čast… Malo je osoba na estradi kao Sandra… A to što lupate gluposti ružno je….