Gradski komitet Komunističke partije Subotica najoštrije osuđuje skrnavljenje spomenika ,,Nemirna ravnica“ u Tavankutu i traži od nadležnih organa da što pre nađu počinioce i iste kazne. Nažalost to je posledica rehabilitacije ratnih zločinaca i prekrajanje tj. lažiranje istorije. U našoj zemlji opet divlja fašizam i mi komunisti ćemo tom zlu stati na put. Skrnavljenjem spomenika opet ubijaju naše heroje koji su položili svoje živote za slobodu, najveći ideal čovečanstva. Borba za slobodu, solidarnost, ravnopravnost, socijalnu pravdu jeste večiti cilj Komunističke partije. Komunisti će se boriti da se takve stvari nikad ne ponove.
Predsednik gk.Komunisticke partije Zdravko Tomasković


KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Jel ovi jos postoje?
SMRT FASIZMU drugovi komunisti.
Crveno obucite nek sluti na radost,povratak otpisanih,vracamo se jaci nego ikad…
Govnjive naciste pronaci i kazniti kako i dolikuje!