Novi predsednik odbora Demokratske stranke (DS) u Subotici biće Saša Vučinić, koji je izabran na tu funkciju na redovnim stranačkim izborima za rukovodstvo Gradskog odbora te stranke.

Osim predsednika, izabrano je i 20 članova stalnog sastava Gradskog odbora, navedeno je na Fejsbuk stranici subotičkog DS.
Vučinić je član Demokratske stranke od 1996. godine i četvrti put je izabran za predsednika Gradskog odbora.
Na funkciji gradonačelnika Subotice bio je od 2008. do 2012. godine, dok je funkciju predsednika Skupštine grada obavljao u periodu od 2004. do 2008. godine.
Dosadašnji predsednik DS u Subotici bio je Slavko Parać.
Beta
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






sve je isto, samo njega nema…
Grandiozna vest!
Seselj se vratio, Karic se vratio, sto ne bi mogao i on…..