Saša Vučinić novi predsednik DS u Subotici

Novi predsednik odbora Demokratske stranke (DS) u Subotici biće Saša Vučinić, koji je izabran na tu funkciju na redovnim stranačkim izborima za rukovodstvo Gradskog odbora te stranke.

Bojan Pajtic u Subotici tribina DS VLada u senci (8) Sasa Vucinic

Osim predsednika, izabrano je i 20 članova stalnog sastava Gradskog odbora, navedeno je na Fejsbuk stranici subotičkog DS.

Vučinić je član Demokratske stranke od 1996. godine i četvrti put je izabran za predsednika Gradskog odbora.

Na funkciji gradonačelnika Subotice bio je od 2008. do 2012. godine, dok je funkciju predsednika Skupštine grada obavljao u periodu od 2004. do 2008. godine.

Dosadašnji predsednik DS u Subotici bio je Slavko Parać.

 

Beta



KOMENTARI

  1. djuka kaže:

    sve je isto, samo njega nema…

  2. punisher kaže:

    Seselj se vratio, Karic se vratio, sto ne bi mogao i on…..

OSTAVITE KOMENTAR