Savez za rekreaciju Vojvodine preporučuje Mg Mivela vodu

Ukoliko se rekreativno ili profesionalno bavite sportom, usled povećanih napora, potrebno je da organizmu obezbedite dodatnu količinu magnezijuma. Magnezijum je važan za metabolizam, jer omogućava pretvaranje energije iz proteina, ugljenih hidrata i masti koje unosimo hranom i uspostavlja ravnotežu elektrolita u organizmu.

Ovaj mineral smanjuje umor i iscrpljenost, doprinosi boljoj koncentraciji, omogućava pravilan rad mišića i stabilan rad srca i smanjuje srčanu aktivnost.

Mivela_fitness_PR
Organizam nije u stanju da stvara ili čuva magnezijum, pa je neophodno osigurati svakodnevni, kontinuirani unos ovog minerala iz prirodnih izvora u dovoljnim količinama i na taj način omogućiti odvijanje vitalnih funkcija organizma.

Imajući u vidu značaj hidratacije pre, tokom i nakon vežbanja, ali i blagotvorno dejstvo magnezijuma, Savez za rekreaciju i fitnes Vojvodine preporučuje Mg Mivela vodu kao idealnog saveznika u poboljšavanju fizičkih performansi i zdravom načinu života.

Obezbedite vašem organizmu dnevnu dozu magnezijuma unosom 1l Mg Mivela vode.



KOMENTARI

  1. Megatron kaže:

    Knjaz Milos je bolji

  2. zorandjala kaže:

    Za spricer je najbolja Minakva od nje nepocrni vino.

  3. Pametnjaković kaže:

    @zoranđala
    To ako ne pocrni vino, najverovatnije znači da u toj mineralnoj skoro da ni nema nikakvih minerala. Boja se menja pod dejsvom određenih minerala, u soda vodi ih nema, ona je najbolja za špricer i ukus špricera je najbolji sa soda vodom.

  4. zorandjala kaže:

    Pametnjakovic. Ovde se radi o mineralnoj vodi a ne o soda vodi.

  5. Pametnjaković kaže:

    A inače Donat Mg ima ubedljivo najviše magnezijuma u sebi, ako od toga popijete 1 litru odjedanput, ima da trčite 3 dana bez prestanka na WC.

  6. stormwatch kaže:

    Pfffff….Mivela nije bas neka estra voda. Daleko najzdravija i najukusnija tamo je Prolom Voda i Heba Strong. Ali su Selters i Vitrex, barem 3 stepenice iznad te dve pomenute.

  7. Anonimni kaže:

    Da od Mivele je jedino Minaqua gora. Kolko su Vam platili za reklamu?

OSTAVITE KOMENTAR