Strašan sudar dva automobila desio se jutros u Srpskom šoru. Od siline udarca srušio se i betonski zid na koji su odskočili. Kako kaže čitalac koji je načinio i poslao nam ovu fotografiju, nekim čudom u ovom karambolu niko nije stradao. Prema nekim informacijama jedan auto je bio parkiran pored puta dok je drugi naleteo na njega.

KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Ode plastikaner
Nadam se da su odatle sklonili oba automobila, ili barem Trabanta, jer ako se oslobode svinje iz nekog okolnog komšijskog svinjca, onog Trabanta će sigurno da pojedu.
Kakav pacijent tebra.
Trabant rasturio onu grdosiju od automobila? Malo morgen!