Sledeće nedelje tretman suzbijanja komaraca

U ponedeljak i utorak, 12. i 13. juna, sprovešće se tretman suzbijanja odraslih komaraca sa zemlјe. Tretman odraslih komaraca sa zemlјe će se izvršiti na dan sa povolјnijom meterološkom situacijom u vremenu od 19:00 do 22:00 časa.

vesti_2013-jul-komarci1

Tretman će se vršiti na teritoriji sledećih mesnih zajednica: MZ Zorka – urbani deo, MZ Dudova Šuma, MZ Centar 1, MZ Centar 2, MZ Centar 3, MZ Bajnat, MZ Prozivka, MZ Palić (turistička zona), MZ Hajdukovo i MZ Aleksandrovo.
Tretman će se vršiti ULV tehnikom sa zemlјe, preparatom na bazi aktivne materije deltametrin. Preparat je toksičan za pčele, pa se mole pčelari da svoje košnice zatvore ili uklone na udalјenost od najmanje 5 km od mesta vršenja tretmana. Dejstvo navedenog preparata traje 3 dana.

Mape sa lokacijama na kojima se vrši tretman dostupne su na fejsbuk i internet stranici (www.oris.rs) preduzeća „Oris“ doo Sombor. Telefon za sve dodatne informacije je: 025/515 50 55.



KOMENTARI

  1. bilmaz kaže:

    a Kelebija i Makova 7???

    tu tek ima sta da se istrebljuje zbog suma…

  2. stormwatch kaže:

    A suzbijanje botova, botchina i senvichara? Kad li ce to biti?

  3. Lenin kaže:

    @stormwatch „A suzbijanje botova, botchina i senvichara? Kad li ce to biti?“
    Nikada!Nema vajde.Kada odu ovi,dođu drugi,ili se uhodani prešaltuju u drugu opciju.Sanjaš o nemogućem.Čak ni ti nisi ostao skroz na skroz veran lopovskim žutima.

  4. Volimljude kaže:

    A ovaj lik na slici ni masku nema….

  5. stormwatch kaže:

    @Lenin

    Gospon Lenine, vi ste nesta pogrishili, ja nikad nijesam bil sa zhutima, ali vi ste bili i sa zhutima i plavima i zelenima….vi ste kako vitar duva…To sto se vama ne svidja realnost pa ne mozete nikako da priznate da je pod tim zhutima Subotica najvise izgradjena, to je vec ozbiljni problem za vaseg psihijatra.

OSTAVITE KOMENTAR