Smederevo palo na Spartaku

Konačno je završena raspodela humanitarne pomoći ekipama sa dna tabele pa su Plavi golubovi mogli da zaigraju svoju igru. Pred oko 500 najvernijih gledalaca, već u 17. minutu bilo je 1 : 0. Ljubimac domaćih navijača Noske, oboren je u šesneastercu gostiju i sudija je pokazao na belu tačku. Kao i uvek do sad, Torbica sa "kreča" nema milosti. Smederevci su jedinu pravu šansu u prvom delu, imali u 37. minutu ali su je proćerdali. Kazna je usledila par minuta kasnije. Srušen je Mezei, iz slobodnjaka centaršut Puškarića, najviše je skočio Antonić i bilo je to lagodnih 2 : 0. Do kraja su gosti uspeli da ublaže poraz golom u 79. minutu.

Spartak Zlatibor voda: Aleksić, Stevanović, Bratić, Antonić, Mezei /84. Veselinov, Simović, Torbica, Mišan /69. Šarac, Adamović /60. Karadžić, Puškarić,Nosković.