Spartak i Aktobe odigrali meč bez pobednika

U poslednjoj utakmici za vreme boravka na pripremama u Antaliji,  Spartak je odigrao prijateljski meč protiv ekipe Aktobe, drugoplasiranog u Premijer ligi Kazahstana. Meč je završen bez pobednika rezultatom 2:2.

Poveli su kazahstanci u 28. minutu. Spartak je do poravnanja došao 63. minutu golom Shimure koji je iskorsitio centaršut saigrača sa desne strane i glavom savladao protivničkog golmana. Aktobe je 87. minutu ponovo stigao do vodstva. Međutim, već u sledećem minutu čim su subotičani loptu izveli sa centra Alfonso sa ivice šesnaest metara preciznim šutem donosi konačnih 2:2.