Spartak neće moći da igra superligaške mečeve u Subotici sve dok ne postave osvetljenje
– Neće biti popusta oko reflektora – jasan je stav Vladimira Bulatovića, direktora Super lige. – Tek kad obezbede uslove, neophodne Pravilnikom o licenciranju i osvetle stadione, moći će da budu domaćini pred svojim navijačima.

Zurnal
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Mora se igrati superligaška tekma u mraku?Preko dana na prirodnom svetlu ne mere?
NAPRED SPARTAK!!!!!!!!!!!!!
postolja su jos prosle jeseni postavljena i reflektori su stigli ali je neko iz uprave kluba procenio da nece biti stabilni i reflektori su za koji dan netragom nestalii sad se opet trazi projekat a smb je bio izvodjac radova sve su sredili i trebalo je da se postave sve je bilo dole na stadionu i odjednom kazu necemo postavljati sklonite ih sa terena iznesite na parking.