Spartak poklekao u 78. minutu

Kada je napadač Spartaka Milić u 80. minutu pogodio stativu, Zvezdi se vratilo malo sreće koje nisu imali kada su pre toga četiri puta pogađali okvir Spartakovog gola.

Tih poslednjih deset minuta se videlo da su Plavi možda mogli i smelije da odigraju ovu utakmicu umesto što su se opredelili za defanzivnu taktiku.

Utakmica je pokazala da će odbrana biti najjače oružje Spartaka ove sezone. Čuvar mreže Janošević je na najtežem ispitu potvrdio da je pouzdan golman i da je Aleksić dobio valjanog naslednika.

Crvena zvezda je došla do zaslužene pobede u 78. minutu. Jović je glavom spustio loptu do Rakića, on grudima do Avramovskog, a Makedonac je snažno šutirao i uz pomoć Radovića, koga je zakačila lopta, savladao Janoševića za 1:0.