Spartak prošao na penale /VIDEO/

Spartak je obezbedio plasman u četvrtfinale Kupa Srbije pošto je na Gradskom stadionu u Subotici posle penal serije savladao ekipu Mladosti ukupnim rezultatom 5:3, dok je regularni deo završen sa po jednim golom na obe strane,  1:1. Zasluge za plasman među osam najboljih ekipa u najmasovnijem takmičenju u Srbiji pripadaju golmanu Filipu Dujmoviću koji se istakao svojim odbranama kao i sa dva odbranjena penala.

Subotičani su od početka krenuli agresivno, nizale su se prilike pred gostujućim golom a najbolju u 22. minutu pretvorili su u vodstvo.

U nastavku utakmice Mladost je zaigrala bolje, stvorili su par dobrih prilika početkom drugog poluvremena. Dobru igru Mladost je krunisala golom u 77. minutu preko Miloša Šatara koje je sa pet metara loptu poslao u mrežu za 1:1.

Pošto je meč završen bez pobednika usledila je penal serija.