Sreća je negde drugde

Kome se dešava da mu protivnik stvori jednu šansu na utakmici, da gol i to bude dovoljno za pobedu? To je uvek onaj tim za koga vi navijate. To je činjenica kao i mudrosti tipa „lopta je okrugla“, „fudbal se igra 90 minuta“ i slično.

Sreću po nekad treba i zaslužiti, to piše u istoj knjizi, a Spartak se danas od početka orijentisao na jedan bod, a druga dva tek ako uspe neka kontra. Takva strategija donela je samo jednu dobru priliku u prvom poluvremenu kada je Puškarić raspalio jednu povratnu loptu, dao joj pravac pod prečku ali se golman Novosađana proslavio.

Vojvodina nije igrala ništa smelije. Išli su na nulu a sve preko toga je mašala. To se i desilo u 51. minutu.

Imali su Plavi poslednju šansu u nadoknadi vremena ali – sreća je negde drugde.

Spartak – Vojvodina 0 : 1