Iako je bio skeptičan u vezi s učešćem u nagradnoj igri, Veselin Martinović iz Subotice je ipak, na nagovor prijatelja, skupio račune i poslao sedam koverata. Na opšte iznenađenje, jedna je izvučena u subotu uveče i porodici Martinović donela automobil „fijat 500 l“.
– Nisam verovao u nagradnu igru, ali me je prijatelj Milan nagovorio da učestvujem. Ubedio me je da skupimo račune i pošaljemo. Eto, zahvaljujući njegovoj inicijativi dobili smo automobil – priča Martinović. – Ne mogu da opišem kako sam se osećao kad sam čuo svoje ime. Sreća, iznenađenje, oduševljenje…
Novi automobil, kako kaže Veselin, biće poklon za rođendan ćerki Nini, studentu Fakulteta tehničkih nauka, koja baš danas puni 20 godina.

Večernje novosti
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Ovaj je stvarno dobar. Nije verovao ali je ucestvovao. To je kao kad neko kaze da ne veruje u Boga ali za svaki slucaj ide u crkvu.
Jedna veš mašina otišla na Prozivku
neverujem u zibvot ali ipak zibvim
Nisam zavidan,a i nisam poslao račune da bi učestvovao u predizbornom cirkusu naprdnjačke stranke.Pošto nikada,pa ni prije nisam uzimao poklone,ili učestvovao u prevarantskim delatnostima skupljanja potencijalnih glasova za bilo koju stranku,ni sad nisam lovio koverte na poštama Subotice,gde su neki dobili na angro,a neki ni komad.Samo da kažem,ni ovo nije ništa bolje od Dinkićevih obećanih evra(iz Kiparsih para),koje na kraju prevareni glasači nisu dobili u celosti,jer su pare vremenom nestali,što nerealnim finansiranjem ulaganja stranih firmi,što preko razdeljenim Mercedesima i ostalim eksluzivnim luksuznim vozilima,kao i enormno puno dobitnih premija preko Greb-Greb kartica lutrije Srbije.Podobni su dobijali i po tri-četri vozila,premija.
I ova nagradna igra će da nestati nakon izbora,a možda oživeti opet nakon 3-4 godin godine.Hleba i igara!
Macak,obzirom da si ti dobio -razlog vise da ne verujemo u nagradne igre,mucka 100% !
Gde se moze pogledat dobitnike i nahrade???
Na sajtu kurira
Cestitam i svaka cast.
Cim je Macak dobio…tu nesto smrdi….
Covek pita gde da nadje izvestaj o izvlacenju ja mu pomognem.A vi lajkujete.Dali to neko ima sto protiv mene?Ili znaju da i ja imam isto misljenje o njima?Sto bi kazo Djordje Cvarkov,Pozdravite vasu mamu.