Studenti ne ćute… „O mentalnom zdravlju“

blokada-07.02

 

Pozivamo vas na tribinu koju organizuju studenti Filozofskog fakulteta, gde ćemo razgovarati o mentalnom zdravlju studenata suočenih sa intenzivnim društvenim i političkim pritiscima.
Otvoreno ćemo govoriti o izazovima blokada – anksioznosti, krivici, bespomoćnosti, besu – i načinima na koje možemo da se nosimo sa njima.
Dođite da zajedno podelimo iskustva i podržimo jedni druge.

 

blokada.ef.su.uns


KOMENTARI

OSTAVITE KOMENTAR