Predsednik Severnobačkog okruga Nove Srbije, Perica Savić kao i predsednik Gradskog odbora Nove Srbije u Subotici, Dejan Martinović, pristupili su danas Srpskoj naprednoj stranci.
Savić je za Tanjug rekao da je odluku o izlasku iz Nove Srbije i pristupanju SNS-u doneo jer je očigledno da samo politika koju sprovode Aleksandar Vučić i SNS donosi rezultate, ekonomski jača Suboticu, Vojvodinu i Srbiju, i omogućava pristojan i dostojanstven život svim građanima.

„Želim da nastavim da budem deo tima koji radi za ekonomski jaku Srbiju i da nastavim da podržavam politiku koja se zalaže za dobrobit svih građana, a ne samo za sopstvene privilegije, fotelje i direktorska mesta“ rekao je Savić.
I odbornici Nove Srbije u Staroj Pazovi i Vrbasu, Jelena Ivančević i Pero Kankaraš, takođe su, napustili Novu Srbiju i pristupili danas Srpskoj naprednoj stranci.
Tanjug
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






koje je ovo proseravanje…politika SNS donosi dobrobit građanima i dobre rezultate…hahahah….OVAKVU GLUPOST I LAŽ SLUŠMO SVAKI DAN…..ja stvarno ne znam da li su ti ljudi normalni , i na kojoj planeti oni žive, ili nas ostale smatraju toliko glupima, pa ako nas svaki dan lažu i kradu, misle da će mo vremenom pvako glupavi i poverovati u njihove laži.,….NIKADA GORA VLAST I VEĆI LOPOVI NISU BILI OD OVE SADAŠNJE SNS i njihovih dupelizaca….
Mislim, da li jos neko normalan moze da poveruje u ovo? Bolje lepo priznajte da vam je stalo do funkcija i licnog interesa, nego ovako da svakog iole razumnog pokusavate da napravite budalom.
Ajmo preletači…. samo napred 🙂 , koji cirkus, majko moja
Fuuuj
Bar nam je politicka prostitucija legalizovana, jedino je problem sto smo mi musterije tih kurvi.
https://www.youtube.com/watch?v=ccghi_lMI0w&t=2s
nije sramota izaći iz stranke. I ne biti član nijedne stranke. Mislim, valjda nije zabranjeno živeti u ovoj zemlji bez članske karte?
bravo daddy za komentar! tacno je tako. ova elita je jako sigurna u ponovnu pobedu, samo ne znam na koju prevaru uspevaju. pozitivno u svemu ovome je da ce se medjusobno unistiti, na nasu srecu, pa ce i nama jednog dana ipak svanuti.
Paulina @ Sve je ok dok takvi kao ti nepocnu prelaziti, onda su ga najebali totalno.
Nemoralni ljudi ove nemoralne države !!!
nista novo. Lakse je baviti se politikom nego skolu zavrsiti i naci posao. Svi politicari su kurve
Gade mi se. A nisu baš previše ni pametni. Sada kada se naprednjaci raspadaju oni uleću. Mada, ni nemaju gde. Ovo im je poslednja politička stanica. Posle toga kome šta po zasluzi , nekom anonimnost , nekom ćorka.
Gadim se Dosmanlija
Rax
E drago mi je da smo se i mi negde slozili.
Kud svi Turci ,tu i mali Mujo. 🙂