Subotica: Članovi NS prelaze u SNS

Predsednik Severnobačkog okruga Nove Srbije, Perica Savić kao i predsednik Gradskog odbora Nove Srbije u Subotici, Dejan Martinović, pristupili su danas Srpskoj naprednoj stranci.

Savić je za Tanjug rekao da je odluku o izlasku iz Nove Srbije i pristupanju SNS-u doneo jer je očigledno da samo politika koju sprovode Aleksandar Vučić i SNS donosi rezultate, ekonomski jača Suboticu, Vojvodinu i Srbiju, i omogućava pristojan i dostojanstven život svim građanima.

Nije_lako_biti_clan_SNS_a

„Želim da nastavim da budem deo tima koji radi za ekonomski jaku Srbiju i da nastavim da podržavam politiku koja se zalaže za dobrobit svih građana, a ne samo za sopstvene privilegije, fotelje i direktorska mesta“ rekao je Savić.

I odbornici Nove Srbije u Staroj Pazovi i Vrbasu, Jelena Ivančević i Pero Kankaraš, takođe su, napustili Novu Srbiju i pristupili danas Srpskoj naprednoj stranci.

 

Tanjug



KOMENTARI

  1. PAULINA kaže:

    koje je ovo proseravanje…politika SNS donosi dobrobit građanima i dobre rezultate…hahahah….OVAKVU GLUPOST I LAŽ SLUŠMO SVAKI DAN…..ja stvarno ne znam da li su ti ljudi normalni , i na kojoj planeti oni žive, ili nas ostale smatraju toliko glupima, pa ako nas svaki dan lažu i kradu, misle da će mo vremenom pvako glupavi i poverovati u njihove laži.,….NIKADA GORA VLAST I VEĆI LOPOVI NISU BILI OD OVE SADAŠNJE SNS i njihovih dupelizaca….

  2. Politicar kaže:

    Mislim, da li jos neko normalan moze da poveruje u ovo? Bolje lepo priznajte da vam je stalo do funkcija i licnog interesa, nego ovako da svakog iole razumnog pokusavate da napravite budalom.

  3. Perusicalbe kaže:

    Ajmo preletači…. samo napred 🙂 , koji cirkus, majko moja

  4. Daddy kaže:

    Bar nam je politicka prostitucija legalizovana, jedino je problem sto smo mi musterije tih kurvi.

  5. Milica Vasić kaže:

    nije sramota izaći iz stranke. I ne biti član nijedne stranke. Mislim, valjda nije zabranjeno živeti u ovoj zemlji bez članske karte?

  6. rax kaže:

    bravo daddy za komentar! tacno je tako. ova elita je jako sigurna u ponovnu pobedu, samo ne znam na koju prevaru uspevaju. pozitivno u svemu ovome je da ce se medjusobno unistiti, na nasu srecu, pa ce i nama jednog dana ipak svanuti.

  7. zorandjala kaže:

    Paulina @ Sve je ok dok takvi kao ti nepocnu prelaziti, onda su ga najebali totalno.

  8. antifašista kaže:

    Nemoralni ljudi ove nemoralne države !!!

  9. punisher kaže:

    nista novo. Lakse je baviti se politikom nego skolu zavrsiti i naci posao. Svi politicari su kurve

  10. Moje ime kaže:

    Gade mi se. A nisu baš previše ni pametni. Sada kada se naprednjaci raspadaju oni uleću. Mada, ni nemaju gde. Ovo im je poslednja politička stanica. Posle toga kome šta po zasluzi , nekom anonimnost , nekom ćorka.

  11. Ljuba kaže:

    Gadim se Dosmanlija

  12. Daddy kaže:

    Rax

    E drago mi je da smo se i mi negde slozili.

  13. Mister No kaže:

    Kud svi Turci ,tu i mali Mujo. 🙂

OSTAVITE KOMENTAR