Po prvi put od kada se organizuju protesti u Beogradu pod nazivom „Nema straha nema predaje“ neformalna grupa građana „Subotica naša varoš“ organizuje dolazak na protest.
Protest će biti održan sutra 29.septembra u 18h, a svi zainteresovani mogu da se jave na e-mail: subotica.nasa.varos@gmail.com.

Protest „Nema straha nema predaje“ je peti protest koji organizuje inicijativa “Ne da(vi)mo Beograd” koja se protivi nameri vlasti da novim lažima i podmetačinama zataška odgovornost gradskih i policijskih čelnika za fantomska rušenja u Savamali.
Inicijativa Ne da(vi)mo Beograd okuplja organizacije i pojedince zainteresovane za urbane i kulturne politike, održivi razvoj grada, pravično korišćenje zajedničkih resursa i uključivanje građana u razvoj svog okruženja.
„Mi smo grupa ljudi rаzličitih profilа, zаnimаnjа i uverenjа, okupljenih oko zаjedničkog cilja: dа se zаustаvi degrаdаcijа i pljаčkаnje Beogrаdа u ime megalomanskih urbаnističkih i аrhitektonskih projekаtа, pre svega “Beograda na vodi”.“
Neformalna grupa građana „#Subotica naša varoš“ organizuje dolazak na sutrašnji protest. Javite se na mejl: subotica.nasa.varos@gmail.com https://t.co/SIK9X6d6OH
— Ne davimo Beograd (@nedavimobgd) September 28, 2016
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






KO OVO FINANSIRA? Bolje da ste pare dali u narodnu kuhinju.DALI SE IZ BUDZETA FINANSIRA PROTEST U BEOGRADU/?
Ovo mi se ne sviđa nikada ništa nije dobro izašlo od američkih podanika, nisam ni za jednu stranku al ovo mi smrdi na na nešto grozno a nije kanal kod Prozivke.
Finansira se iz budžeta? Laban platio iz budžeta ?
Nisam ni ja za stranku ali ako Laban plaća onda sam za njegovu, ovu poslednju.
Lepo piše u Informeru da će Nato da nas okupira.
Budžet, informer… Niste vi ljudi normalni.
Ne treba tako daleko ići u Beograd ,naime i tu u Subotici bez dopuštenja vlasnika nekretnina ,geometri silom ulaze preko ograda i zaključenih kapije i vrše neka merenja zabijajući razne kolčiče i to na pogrešnim mestima nepoštojuči zvanične izmere i katasterske nacrte…
Cela Srbija je Strani placenik! MMF se slusa vise nego bog! Mmf ako kaze da na 100000 grdjana ide 23.8 postara sa platom od 25000 din onda to mora biti tako! Onda ko je tu Americki podanik?Zato iz budzeta kada je protiv vlasti? Narodna kuhija ili realiti bolje cu slati sms za realiti jer bar znam da ide onom kome saljem!
Hm,protest…zuta patka…zar od toliko gradjana BGD nemozete da sakupite tamo za protest…pa vam je potrebno da trazite u Vojvodini…ili je potrebno pranje novca placanjem prevota i sendvica nekoj „nevladinon“ organizaciji…vecina Suboticana i nezna sta je i gde je „savamala“i sta je srusenio i zasto? Sada to neki kvazi politicari u nedostatku ideja eksploatisu „Savamalu“ misleci da ce tako doci ponovo na vlast…Nazalost…sve je to JAD I BEDA…
Vidim da su ljudi jako upućeni u projekat „Beograd na vodi“
Projekat je proglašen za projekat od NACIONALNOG ZNAČAJA, zemljište je dato za 0 rsd naknade i ne pripada Gradu Beogradu već Republici Srbiji.
Donešen je zakon po kojem na teritoriji ovog projekta ne važe zakoni Republike Srbije.
Za opremanje građ. zemljišta Republika (ne Grad Beograd) je uzela zajam od 150 miliona evra.
OVAJ PROJEKAT PLAĆAMO SVI MI, SVI PORESKI OBVEZNICI U OVOJ ZEMLJI!!!! Eto toliko nas dotiče.
Na ovaj poziv će se odazvati samo neki DEBIL koji nema pojma o životu ili neko ko na „patki“ dobro zarađuje. Dakle – KURVE.
Zar je sramota napisati čime se putuje i ko plaća PREVOZ?!? Da li će biti besplatnih sendviča i sokova?
Pa zar mislite da je neko budala da pravi „masu“, a da neko drugi trpa pare u svoj džep?!