Predrag Knežević i Slavko Vrndžić imenovani su za direktore Zavoda za urbanizam Vojvodine, odnosno Voda Vojvodine.
Kako je objavila Pokrajinska Vlada na svom sajtu, diplomirani pravnik iz Subotice Predrag Knežević imenovan je na mesto direktora Javnog preduzeća „Zavod za urbanizam Vojvodine“ na period od četiri godine.

On je izabran nakon sprovedenog javnog konkursa na kojem je bio bolje rangiran od druge kandidatkinje, Dušanke Janjušić iz Sremskih Karlovaca.
Pokrajinska Vlada takođe je postavila diplomiranog građevinskog inženjera iz Subotice Slavka Vrndžića na mesto direktora Javnog vodoprivrednog preduzeća „Vode Vojvodine“ na period od četiri godine.
Vrndžić je takođe izabran nakon sprovedenog javnog konkursa, a bio je bolje rangiran od drugog kandidata, Miodraga Spasojevića iz Novog Sada.
I Knežević i Vrndžić prethodno su bili vršioci dužnosti direktora ova dva javna preduzeća.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Da li su ova gospoda i RODJENA u Subotici i u njoj odrasla?
Pa ni gradonacelnik nije rodjen u Subotici,ako cemo bas!!!
@Miklos
gradonacelnik kao da je rodjen na palicu u vrtu…tako se ponasa 🙂
Nemaju ovi blage veze sa Suboticom!Sve sami dođoši.
Nije bitno koje je odakle, već koliko je kompetentan.
Ja sam Subotičanin deset generacija i živeo sam napolju,
i znam da je nebitno ko je odakle, već šta daje zajednici
u kojoj živi! Uzdravlje!
rodjeni zednicanin i rodjeni suboticanin
@bac Vranje
Novi ili Stari Zednik?