Iza nas je prvo kolo Druge muške lige Srbije.

Priznanje za MVP-ja početne runde je poneo Aleksandar Sokolović, koji je u Subotici predvodio svoj Spartak Ofis Šuz do trijumfa nad Mladosti SP (92:80) sa 26 poena, šest skokova i sedam asistencija.
Takođe, bio je odličan u šutu. Promašio ih je samo četiri – 8/12 iz igre i 7/7 sa penala. Indeks korisnosti mu je iznosio 38.
Pomoć je imao u vidu Filipa Barne, koji je za domaće postigao 24 poena, uz šest uhvaćenih lopti. U redovima tima iz Smederevske Palanke je sjajan bio Marko Popadić sa 30 poena. Ovaj košgeterski učinak je bio dovoljan za epitet najboljeg strelca kola.
Naredna runda DMLS-a će biti odigrana u subotu.





