Subotičanin poginuo na Ostrogu

Subotičanin Nedeljko Tintor preminuo je danas na Intenzivnoj nezi Kliničkog centra Crne Gore, od posledica pada sa litice, javljaju crnogorski mediji.

spasavanje

Gorska služba spašavanja (GSS) saopštila je da su rano jutros, u reonu Donjeg Manastira Ostrog, izvukli Nedeljka Tintora, nakon što je upućen poziv za pomoć putem broja 112.

Pripadnici GSS su u akciju spašavanja krenuli nakon ponoći, javlja RTCG.

 

mondo.me



KOMENTARI

OSTAVITE KOMENTAR