G.O SRS Subotice je obeležio slavu sveta Tri jerarha. U prisustvu funkcionera, članova,simpatizera i dugogodišnjih prijatelja predsednik Severnobačkog okružnog odbora Nemanja Šarčević poželeo je da SRS pobedi na izborima koji dolaze.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.










Ja bih in rado uplatio dvogodišnje letovanje na onom „nagom ostrvu“.
Šta ove opšte mećete na dnevni red?
debilana!
Jednu sopsku i srneca ledja
Legjobbakat kivanok, kellemes unnepet . Vojislav Seselj urnak jo egesseget kivanok
.
@ cicko ,jel taj otok se zove Goli otok. I Veljković Tomislav je na slavju – prešao iz SPS -a u Radikalnu stranku?
Pola njih za gerantologiju , ostatak za psihijatriju .
@ ledenjak Nedostaje im još samo Vuchich Šanyika…