Sinoć, nešto pre 21 čas, na raskrsnici kod hotela „Patria“, dogodio se sudar u kom su učestvovala tri vozila. Vozilo novosadskih registracija preseklo je put taksiju i još jednom putničkom autu nakon čega su se jedan za drugog „zalepili“. Saobraćajna policija je brzo izašla na mesto nezgode, gde na sreću nije bilo teže ozleđenih.


KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Covek napustio rodni grad pa se nije snasao na raskrsnici…
20.09. sudar BG i SU tablica kod Mađarskog konzulata, 19.09. sudar gradskog autobusa i auta kod Mađarskog konzulata. Polako će svaki dan po jedan ovim tempom…
Kupljene dozvole
A smrt, pogibija mladća iz SOMBORA na građevini na Paliću se nigde ni ne spominje. Pojeo vuk magarca, kao u priči! Što ništa niste napisali o tome?
nije ozledjenih, nego povredjenih.