Beogradska policija traga za Fatimom A. (38) iz Jordana zbog sumnje da je u Beogradu i Subotici seksualnim putem nekoliko ljudi zarazila HIV virusom.

Kako saznajemo, za Fatimom je raspisana potraga nakon što je utvrđeno da je u poslednjih deset dana na teritoriji Beograda pružajući seksualne usluge za novac, potencijalno dovela u opasnost nekoliko ljudi.
– Za sada nije poznato da li je ona namerno zarazila ljude sidom ili se ovo događalo iz neznanja. Tek poslednjih deset dana u odnosima sa nekoliko migranata, ali i ljudi iz Srbije, zaraženo je nekoliko ljudi – navodi izvor “Blica”.
Prema rečima našeg izvora, Fatima je pre Beograda boravila u azilu i prihvatilištu za izbeglice u Subotici i Principovcu, pa se sumnja da broj žrtva može biti i veći nego što se mislilo.
– Dnevno je imala seksualne odnose i sa nekoliko ljudi. Nije poznato koliko ima žrtava, ali se sumnja da ih može biti više – navodi izvor “Blica”.
U saradnji sa Komesarijatom za izbeglice policija traži rešenje kako bi Fatimu smestila u adekvatnu ustanovu za lečenje.
Blic
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






A ja naivan celo vreme mislio da se u tim azilima i prihvatilištima pod milim bogom ništa ne radi, da se tamo samo čeka dozvola za prelazak u EU.
Sad ispade da tamo ceo dan peku roštilj, žderu, piju, tuku se i seksaju do iznemoglosti.
A neko im to sve debelo finansira.
Fato, Fato, ej Fatima…
E ljudi, pa ko je spao na „Fatime“ , sad nazdravlje mu bilo !
Žao mi je slučaja(eva) ali-kud navali stoka odmah. Vratilo im se milo za drago..
Pa koriste li kondome te budale?
Pa da Vas obavestim da je jordanka Fatima uhvacena u Beogradu ali da i dalje nema nikakvog dokaza ni da se bavila prostitucijom niti da je zarazena HIV-om. Tek su joj uzeli krv na analizu a odlezace 20 dana zatvora u Zabeli jer nije imala para da plati 20 000 dinara kaznu kojom ju je kaznio sudija za prekrsaje zbog nezakonitog boravka na nasoj teritoriji.