SVM se distancirao od Labana

Gradska organizacija Saveza vojvođanskih Madjara (SVM) distancirala se od ponašanja gradonačelnika Subotice i njegovih izjava, rekla je danas predsednica subotičkog odbora SVM-a Timea Horvat, koja je i zamenica gradonačelnika Subotice.

horvat-timea

Horvat je za Radio-televiziju Panon iz Subotice kazala da je „zapanjena neprikladnim ponašanjem gradonačelnika“ i da takvo ponašanje nije karakterisalo taj grad i njegovo rukovodstvo u proteklom periodu.

– Imajući u vidu da se približava Dan grada, molimo SNS da što pre razjasni situaciju, a nadležne organe da učine nužne korake – rekla je Timea Horvat.

PanonTV



KOMENTARI

  1. Pajo kaže:

    Ali i dalje ce radi svojih interesa biti uz njega!

  2. Vesko kaže:

    Ako ste toliko fini i osetljivi, raskinite koaliciju ako smete, ali to necete uciniti jer zelite biti vlast, a ima ko da uskoci umesto vas, ovi sto sad ostro kritikuju gradonacelnika, istina sa pravom, ali su nam isto oni tada doveli ovakvu vlasti, kao ovi sada.

  3. Cicko kaže:

    Nećemo distancu, hoćemo OSTAVKU ili još bolje – SMENU!

  4. djuka kaže:

    kakvo distanciranje, sta to znaci? pokrenite postupak za opoziv, odmah!

    ako to ne uradite onda ste isti kao i on.
    (kao sto i jeste, uostalom)

  5. Bać Lajčo kaže:

    Našli ste sa kime će te biti u koaliciji!Skim si takav si!

  6. Goran kaže:

    SVM SE OGRADILA ,i ne vidim razlog zasto da se koalicija raskine,neka traze istavku gradonacelnika ako smatraju da je to u interesu gradjana

  7. punisher kaže:

    Ma kakvi distanc! traziti ostavku, odmah!

  8. Goran kaže:

    Pojedinca DA ali svih NE

  9. milan kaže:

    ako doticni smogne hraborosti i izade na binu da procita poruku gradanima (neume da govori naiuzust)..mislim da ce piti pfiuuuu pfiuuu

  10. pista kaže:

    E moj SVM… sa ovom politickom prostitucijom ste upravo zakovali ekser u svoj stranacki sanduk…. Ova izjava je farsa, bacanje prasine u oci vasih biraca te se nemojte cuditi sto vam medju ovdasnjim Madjarima rejting opada iz dana u dan. Cuj ovo distanciranje…. ali lizacemo se jos, ha? Imajte onu musku stvar i trazite razresenje gradonacelnika…. u suprotnom vase potonuce nista nece zaustaviti.

OSTAVITE KOMENTAR