Tokom novogodišnjih i božićnih praznika na Odeljenju psihijatrije Opšte bolnice u Subotici bilo je čak 30 odsto više pacijenata. Zbog pokušaja suicida na Odeljenju su, u ovom periodu, hospitalizovana četiri pacijenta. Kako se u vreme praznika češće konzumira alkohol, zbog težeg alkoholisanog stanja primljeno je 28 pacijenata.

RTV Yu eco
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Inace praznici protekli u miru i blagostanju.