U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se noćas dogodila na lokalnom putu Bajmok-Subotica poginuo je G.B. (17), dok su 3 osobe povređene.
Kako saznajemo, do nesreće je došlo oko 00.45 časova, kada je automobil u kojem je bilo dvoje putnika prešao u suprotnu traku i udario u dvojicu biciklista, pa sleteo u jarak.
Na licu mesta preminuo je biciklista tinejdžer G.B, dok su povređeni biciklista N.V (17), vozač i suvozač N.K (42) i D.A (28) iz Subotice.
Povređeni su prebačeni u bolnicu u Subotici.

Kurir
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Nastradali biciklisti su momci iz A. Šantića. Jedan je nažalost poginuo a drugi je kritično.
tuga
Strasno
GINE OMLADINA.
PORODICI RODBINI I PRIJATELJIMA IZRZAVAM MOJE SAUCESCE … Stevan DREN MLINAREC mob. lin. 00385996336336 & 00385996300000
Nažalost i tuga za decu koji stradali