Traže se svedoci protiv C.L. koji godinama ubija kućne ljubimce!

– Pre desetak dana naši sugrađani su našli ovog psa na ulici u teškom stanju. Odveli su ga kod veterinara gde je, na žalost, ubrzo preminuo od posledica krvarenja izazvanih ispaljenim hicima iz puške, ovako nam priču o neverovatnom zločinu govori Sabina, aktivista „Anime Subotica”.

Daljom istragom, ustanovljeno je da je pas tog dana pobegao iz dvorišta i završio na ulici gde ga je upucao tada nepoznati muškarac iz crvenog automobila. Ovaj mili njuškavac bio je u stvari dekica, udomljen iz azila, miljenik porodice, redovno vakcinisan i čipovan, vrlo umiljat i pitom – prenosi portal petface.net.

svedoci-petface

– Tražili smo ubicu danima i vrlo brzo smo ga identifikovali! Radi se o C. L. iz Subotice, iz naselja Novi grad, koji vozi crveni automobil, ima pušku koju najčešće nosi u autu i često puca na životinje, pse i mace po celom gradu. Saznali smo da je prek, težak i agresivan, kaže nam Sabina.

Ono što su daljom istragom saznali – šokiralo ih je! Naime, osumnjičeni već 20 godina ubija kućne ljubimce i životinje na teritoriji Subotice! Osim što puca na njih iz puške, baca otrov po ulici i dvorištima, gazi ih automobilom na ulici,..

– Pre 15 godina svojim komšijama je ubio mačku. Nije izmišljotina, jer je sam C.L. došao kod njih, sve im ispričao pred petgodišnjim sinom, smejući se, prepričava nam Sabina.

Sakupivši sva saznanja o ovom zločincu, „Anima Subotica“ je podnela krivičnu prijavu policijskom upravi u Subotici, ali bez svedoka i konkretnih dokaza – C.L. će ostati nekažnjen!

– Molimo sve svedoke i one koji imaju bilo kakva saznanja da se jave! Ono što je najveći problem je što se svi boje da svedoče, iako se radi o osobi od preko 60 godina. Puška će mu, nakon naše prijave, biti oduzeta ali on ima mnogo drugih načina da se iživljava na životinjama. Ako je do sada ubio na stotine maca i pasa, a većinu njih zverski mučio i uživao u tome, pitamo se samo ko je sledeći, za kraj razgovora kaže nam Sabina.

Zato, apelujemo na sve ljubitelje životinja i dobre ljude, koji imaju bilo kakve informacije i voljni su da svedoče protiv osumnjičenog, da se jave subotičkom Udruženju „Anima“ kako bi zlikovac bio priveden pred sud pravde!

 

petface.net

 



KOMENTARI

  1. Danijel kaže:

    hahaha,samo napred dedice pre neki dan me je jedan pas skoro sa bicikle srusio da sam imao bazuku sigurno bi ga sredio

  2. Safet kaže:

    Ma daaaa rekla kazala ajmo lazni svedoci javljajte se

  3. Subotičanin kaže:

    Nesretni danijele(mala slova namerno),ubij sebe bolje,ako te jedan pas skoro moze skinuti sa bicikle….Jadnice…

  4. aki kaže:

    bravo deda! smrt lutalicama

  5. Somino kaže:

    Danijele, mogu i ja da te srusim sa bicikla…

  6. Mister No kaže:

    Nisam siguran da se ustav majke Srbije bavi ovakvim stvarima. Nasilje u porodici je nedavno postalo krivično delo , sumnjam da nasilje nad żivotinjama interesuje nadležne.

  7. amacak kaže:

    zar nije pucanje na ulici kažnjivo samo po sebi kao izazivanje opšte opasnosti ili tako nešto?

  8. Revizor protiv EU kaže:

    Kakva je to puška koja ne može da ubije na mestu onako malo kerče? I to sa „više hitaca“? Kao da je pucao u medveda. Da nije na kapisle?

  9. Megatron kaže:

    Ako ga nadjete dajte mi njegov broj, imam par poslova za njega.

  10. anonimussu kaže:

    Jel nije mozda onaj lovac, koji je rokao macku lovackom puskom na Paliću?

  11. Daddy kaže:

    „““Ima pusku koju najcesce nosi u autu!!!“““
    „““Saznali smo da je prek, težak i agresivan,“““

    Nosi oruzje / pusku u autu i puca u zive mete po gradu?! Sta ako umesto macke pogodi neko dete?

    Naoruzani divljak puca i truje po gradu i policija mu ne moze nista jer se svedoci plase?! Kakva je to policija? On je Serif u gradu, 20g vec. Kako to da ga dosad ne znaju / nije osudjivan? Sta ako se posvadja sa nekim drugim motoristom, oce’l ga ubit ko kera?

    Ko uziva mucit i ubijat taj ne staje kod zivotinja a izgleda da ovaj misli da mu zakon nista ne moze.

    Takav siledzija samo silu razume.

    @Bazuka Dzo (aka Danijel)
    Tebe svaki ker moz pojurit, ne bi tebi ni bazuka pomogla, probaj da polozis vozacki.

  12. Daja kaže:

    Budući da dotični to radi već dvadeset godina, šta ga sprečava da tu pušku jednom ne uperi u neko dete recimo! Samo zato što su to u pitanju psi i mačke ( pa čak ni tada ), ne daje mu za pravo da vitla puškom po Subotici i time nekoga ugrožava. Inače ako ima problem sa agresivnošću neka ide da se leči, a ne da ubija životinje po ulici koje nisu nizašta krive.

  13. laki kaže:

    Pa taj c.l. Nema prezime oli ime , a komunalna i klasicna polica imaju najverovatnije i adresu . Bolje oni da ga nadju ni da ga privedu pred lice ljudske pravde .

OSTAVITE KOMENTAR