Turistički vozić koji je nekada vozio na Paliću, po šetalištu uz jezero, ponovo se aktivirao. Osvežen farbom, podmazan, spreman je za vožnju obalom.
Vozić ima dva vagona a cena karte je 100 dinara po osobi. Kreće se na relaciji Muški štrand – Ženski štrand.


Nekada je i u Subotici išao sličan vozić.

KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Bolje da su popravili onaj brodić na Paliću pa bi ljudi sa jedne obale do druge plovili uz piće, ali i ovo je dobro
Iskreno, i slobodno hejtujte, mene ovaj Ćira podseća na (u mom dosadašnjem životu) najtužnije vreme. Rat u Hrvatskoj i Bosni, tata u rezervi, embargo, benzin iz plastičnih flajki, šverceri sa raznih strana vozom dolaze u Suboticu, ulaze u Ćiru, pa na buvljak, posle se istim vraćaju na stanicu. Ćira siroma pun švercerske robe, bezubih siromašnih ljudi, jada i bede… pih izem ti, samo to da se ne vrati! jel može?
ma nije to nista…
Orban je danas najavio tramtrain od Hodmezovasarhelya do Subotice, preko Segedina. zivi bili pa videli…
http://index.hu/belfold/2017/05/26/szabadkaig_vezetik_a_hodmezovasarhelyi_tramtraint/
ima gde da vozi u parku??
@ Djuka, eto prilike da se vrati tramvaj u Suboticu, i to moderan i funkcionalan!
@ROSA Koliko vidim, to nije tramvaj, već VOZ…
Pa ovo je skuplje od Su-Transa !!!!
Ovim ljudima ništa nije dobro !!!!
Kad god pogledam komentare gradjana Subotice toliko su negativni i ni sa cim zadovoljni!!