Turistički vozić ponovo na Paliću

Turistički vozić koji je nekada vozio na Paliću, po šetalištu uz jezero, ponovo se aktivirao. Osvežen farbom, podmazan, spreman je za vožnju obalom.

Vozić ima dva vagona a cena karte je 100 dinara po osobi. Kreće se na relaciji Muški štrand – Ženski štrand.

20170526_081248

20170526_081200

Nekada je i u Subotici išao sličan vozić.

turisticki vozic



KOMENTARI

  1. Kapetan Smith kaže:

    Bolje da su popravili onaj brodić na Paliću pa bi ljudi sa jedne obale do druge plovili uz piće, ali i ovo je dobro

  2. devedeskoja kaže:

    Iskreno, i slobodno hejtujte, mene ovaj Ćira podseća na (u mom dosadašnjem životu) najtužnije vreme. Rat u Hrvatskoj i Bosni, tata u rezervi, embargo, benzin iz plastičnih flajki, šverceri sa raznih strana vozom dolaze u Suboticu, ulaze u Ćiru, pa na buvljak, posle se istim vraćaju na stanicu. Ćira siroma pun švercerske robe, bezubih siromašnih ljudi, jada i bede… pih izem ti, samo to da se ne vrati! jel može?

  3. djuka kaže:

    ma nije to nista…
    Orban je danas najavio tramtrain od Hodmezovasarhelya do Subotice, preko Segedina. zivi bili pa videli…

    http://index.hu/belfold/2017/05/26/szabadkaig_vezetik_a_hodmezovasarhelyi_tramtraint/

  4. weng chun kaže:

    ima gde da vozi u parku??

  5. ROSA kaže:

    @ Djuka, eto prilike da se vrati tramvaj u Suboticu, i to moderan i funkcionalan!

  6. bane kaže:

    @ROSA Koliko vidim, to nije tramvaj, već VOZ…

  7. Raspop Teodosije kaže:

    Pa ovo je skuplje od Su-Transa !!!!

  8. Građanin kaže:

    Ovim ljudima ništa nije dobro !!!!

  9. Karolina kaže:

    Kad god pogledam komentare gradjana Subotice toliko su negativni i ni sa cim zadovoljni!!

OSTAVITE KOMENTAR