Čukarički je čak i poveo golom Jevtića, ali je potom poklekao. Već na poluvremenu bilo je 1:1, a u drugom poluvremenu Spartak je dao tri gola.

Čukarički je poveo u 16. minutu golom Jevtića, ali je u 35. izjednačio Milić. Imali su Čukaričani još dve sjajne šanse tada, međutim, ko ne iskoristi svoje…
Golubovi su preokrenuli utakmicu u svoju korist za tri minuta. Najpre je u 48. minutu sa bele tačke bio precizan kapiten Torbica, a tri minuta kasnije pogodio je i Ivanović
1 : 3 !
Čukarički je ostao sa igračem manje posle isključenja Živkovića u 62. minutu. Do kraja meča oba tima su postigla još po jedan pogodak. Smanjili su domaći a Mudrinski je potvrdio pobedu Spartaka.
Trener Spartaka Andrej Černišev rekao je nakon meča da je znao da njegova ekipa igra protiv jakog protivnika koji je izborio plasman u Evropu i ocenio da je Čukarički ušao u krizu, ali da ne zna koji je razlog.
„Mi nismo počeli dobro utakmicu, ali smo u drugom poluvremenu došli do igre koju zahtevam“, rekao je Černišev.
Čukarički – Spartak 2:4 (Jevtić 16, Fofana 66 – Milić 35, Torbica 48. penal, Ivanović 51, Mudrinski 67)






