Ovogodišnji radovi na popločanju Palića se privode kraju. Predviđeno popločanje i urbano opremanje Aleje uzdaha je delimično urađeno, dok je deo ispred Letnje pozornice i deo staze između Velike terase i parkinga kod Male gostione kompletnirano. Trenutno su u toku radovi na kraku ispred Ženskog štranda. Pored popločanja koje je obuhvatilo oko 2530 kvadratnih metara, park je dodatno opremljen kandelabrima i urbanim mobilijarom.
Nova staza kod fontane
Radovi kod Ženskog štranda
UH!? Aleja uzdaha…
Nije se štedelo na kandelabrima i kantama
Konačno krak prema Letnjoj pozornici
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.
















da je bolje ne bi valjalo:)
Divno!
I ja da doživim ovo…
Ostao sam bez teksta 😯 …kakva transformacija…Ka da je u planu da se radi deo od velike terase do vodotornja?
Ivice, aleja uzdaha je popločana do pola. 😉 Ovo su slike trenutnog stanja.
Što se tiče neke naredne runde radova, nisi mogao da postaviš teže pitanje. Mislim da ne postoji čovek koji ti ovoga trenutka može dati odgovor.
Palić je i pre bio lep, ali posle ovoga deluje kao da je sve bilo u očajnom stanju…“gde su nam bile oči?“
Takođe, posle ovoga, još više dolazi do izražaja loše stanje deonice za koju sam pitao…ali to je ipak ogroman zahvat, možda po kvadraturi gotovo jednak odrađenoj površini kada se zbroji…
Bez daljnjeg, popločavanje je pun pogodak jer kocka ipak imaju neki šmek i mnogo se bolje uklapa u celokupnu arhitekturu Palića nego asfalt.
Prelepo.5+
Da li je jos uvek u planu da se paralelno sa stazom pored obale odradi i staza za bicikliste/rolerase?
Preskupo 1+
Da, vratimo se turizmu (poznato lečiliste kožnih bolesti, reumatizma, itd… za vreme Marije Terezije) ako postoji jos sansa i sastav tog mulja za to. Ali stvarno!!! (bez blablabla…mislim, ne kratkotrajno sveobecavajuce. Hmm, onda ima buducnosti na duge staze i ima isto tako pravog smisla svim radovima obnavljanja.
Pozdravljam ako je tako 🙂 .
lepo
Aleju „kandelabera“ 😀
Pa šta može jeftinije od ovog?