Svim građanima Subotice koji slave Uskrs po gregorijanskom kalendaru upućujem najsrdačnije čestitke.
Želim da radost ovog najvećeg hrišćanskog praznika podelite sa svojim najbližima, u zdravlju i miru. Srećan Uskrs!

KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Kuvani grkljančići za sirotinju i 100 000 za Pravoslavnu crkvu na Prozivci.
Pujjj, nije moj gradonačelnik.
Hvala VELIKI gradonačelniče. Mi srpska , mađarska, hrvatska i ostala sirotinja ti se zahvaljujemo na čestitci i nadamo se da ćemo se i mi jednog dana zaposliti u to predivno zdanje zvana OVALNA ZGRADA – Gradska kuća. Jeste ono da vas tamo sada ima preko 500 i da će jednog dana u Gradskoj kući biti više nego u gradu stanovnika ali moram priznati da će nam biti lepo. Zamisli dobijamo platu a ne radimo za katolički Uskrs pa onda dođe pravoslavni pa isto tako ne radimo pa ……
Zar si morao da nam i ovaj praznik ukakiš ? Mogli smo i bez tvoje njuške…
Licemer. Ogadi čoveku i praznik.
On Vam se gadi ? Pa Mađari su ga ustoličili VMS-SNS koalicija…
Meni se on gadi jer je obicni siledzija i covek prizemne kulture. Od njega mi se jedino vise gadi Megille jer je on duhovni siledzija, i duhovno zagadjuje covekovu okolinu. Najobicniji mentalni trovac i intrigant. Od niskog obrazovanja jednog Megille, je jedino jos niza samo njegova inteligencija. On je skolski primer i dokaz gde sve dopira ljudska gadost i podlost. Najgore u celoj ovoj stvari nije sam Megille, vec njegovi sledbanici i istomisljaenici, koji su se vrlo solidno zapatili na ovom portalu. Jedna gomila humanoidnih spodoba koje pre podne mrze sami sebe, a posle podne sav ostali svet.
Ljudi bolje lepo komentarisite inace cete ostati bez grkljana u njegovom gepeku
Ma vidi ga kakav je mocan. Tooo grkljanocelnice.. da ti nije po sluzbenoj duznosti ne bi se ni setio.
Dosta je interneta za danas… Turn off!
Eto….pročitaš komentare na normalnu i ljudsku čestitku i shvatiš sa kakvim budalama živiš u istom gradu. Praznik je ljudi….opustite se , prošetajte malo, nasmejte se. Ubiće vas zloba bre.
Ovaj čovik odiše profinjenošću,svetošću i pobožnošću pa je zato njegova čestitka posebno vridna.
jezivo
Jako volim čitati komentare na ovom sajtu, jer ovde mogu da vidim javno mnjenje, mišljenje mojih sugrađana o svim činovnicima, službenicima, radnicima u javnom sektoru.
Nekada davno u Mađarskoj kada je predsednik bio Kadar Janoš je išla priča da su se u prodavnicama bele tehnike prodavali televizori sa ugrađenim brisačima na ekranu, kao na vetrobranu automobila i da su se ti televizori izuzetno dobro prodavali.
Mister Hajd!Koji nema svog doktora Džekila!Nije ga nikad imao!
Sirovina.
Nista licemernije nismo mogli cuti od doticnog.
Nego sta je ono sa nekretninama u CG sto kaze Insajder… c c c c
Sve postenjacine…
Hvala predsednice
Sin na carini,bratanac takodje,brat u granicnoj policiji,kum upravnik carinarnice,drugi kum direktor Elektrovojvodinu,buljuk carinika radi za njega,pa dokle bre više!!!!
Sve pohvale za ovaj sajt,niste korumpirani ko onaj drugi lokalni sajt koji nece da pusta komentare vezano za lokalne dogadjaje gde su umešani lokalni moćnici.Svaka cast,samo napred
Kad ce HAPSENJA??? Ima tu veeelikih igraca…nekako se Gojko sklonio na vreme??? Pa i vrabac na grani zna KO drma SUBOTICOM 20 god. i za vreme DS,DSS,SNS,SPS…LOPOVI SUBOTICE!!! Auti,zgrade,poslovni prostori,,carina,policija,tuzilaztvo,sudstvo,,,hehe,he…Sritan Uskrs i Vaskrs!!! SRAMOTA,da radnika na bicikli kazne 100.000(PIJAN) a za pretnju ubistvom 100.000 ??? OVO ni Vucic ,koji sve obrazlolizi ne ume,jer je GLUP!!! ILI nema muda??? Imamo drzavu u drzavi,i vode je tipovi koji su i izgubili jug drzave,PA cestitaju Uskrs,jer su NAZALOST Vaskrsli!!!
JaPaja-Kakvi se tebi Hrvati prividaju u Subotici i sirotinja?To su sve Bunjevci,a mogu reci zbog koristi da su i Kinezi,jadno.Grad potonuo od zute bande,Madara,a sada i sns.
ovaj … nije moj gradonacelnik. neka se vrati u vuk…inu iz koje je dosao
Lustracija, lustracija…. mlad si, dočekaćeš 😀
Lip debo otac ga ….
…
birali ste demokracki
@JaPaja, mogao bi malo tačnije da se informišeš koliko ima zaposlenih u Gradskoj upravi u Subotici a onda upoređenja radi da saznaš koliko ih ima, na primer, u Leskovcu u odnosu na Suboticu. Ovako lupanje brojki iz stomaka ne vodi ničemu. Zabrana o zapošljavanju u javnom sektoru i procentualnom smanjenju broja zaposlenih svake godine, da te podsetim, i dalje je na snazi. Nažalost, kažem nažalost, jer svi mi kada nam nešto treba, neki papir, hoćemo to odmah i bez mnogo čekanja u redovima a ne razmišljamo da li u nekoj kancelariji sada dva umesto tri ćoveka (ili samo jedan) mogu da nam budu na raspolaganju i udovolje kad god nam prdne na pamet. Jedan je bio višak, OK, a sada ako se jedan (ili oba) razboli, jedan ode na godišnji odmor – a nas to ne interesuje – kako će onaj koji ostane da radi izaći na kraj i udovoljiti svima? Samo gledamo „Državni posao“ i napajamo se fiksacijom kako su svi u kancelarijama i iza šaltera lezilebovići i badavadžije kao Čvarak i Torbica! Sve dok nam nešto ne zatreba. A sada su im i plate skresali na 22.000. Na kraju, da ne dužim, nije problem u javnom sektoru i nije javni sektor veliki, nego je privreda slaba da ga podrži, a ako privreda bude još slabija i prepolovljeni javni sektor će joj biti nepodnošljivi teret! Osim da nam privreda procveta, rešenje je da država smanji papirologiju (od koje ima prihode, jer plaćamo svaki papir!) pa će onda i potrebe za „ćatama“ biti manje. Ali, država je krenula obrnutim putem – ćate otpušta a papirologiju uglavnom zadržava. Znači, hoće i jare i pare. I da stisne i da prdne, što bi narod rekao.Inače, za tvoju informaciju, mislim da je u Gradskoj kući u upravi zaposleno oko 320 a da Leskovac (uporedi ga sa Suboticom!) ima oko 700 zaposlenih u svojoj opštinskoj upravi. Ili je imao do nedavno. Pa ti vidi.
Dva u jedan
Ma ako im ne valja u g.kuci a odmah nek lepo odu u privatni sektor tamo ce im biti mnoogoo lepo. Al neceee niko da bezi iz g.kuce, fino je tamo.
@Burdus, ne razumem šta je umetnik hteo da kaže? Odmah zamena teza?
Siledzijo, treba da te je sramota da se javljas i pojavljujes u javnosti! Javi se tuzilastvu, tamo imas sta da izjavljujes o svojoj imovini!
…
@Dva u jedan
Vaš prvi komentar je donekle na mestu. Istina je, ima vrednih, pedantnih i odgovornih ljudi u državnim firmama, ali njihov procenat je zanemarljiv. Pogledajte samo koliko je partijiskih nameštenika počevši od te Vaše Gradske uprave, pa redom, po državnim firmama, JKP-ovima itd. Da li oni išta rade osim što na poslu komentarišu dnevno-političku situaciju u gradu i državi ? Naravno da ne. E vidite, zato narod i javnost osvnovano tvrde, da je javni sektor natrpan parazitima koji dolaze na posao da ne bi radili, ili oni bezobrazniji uopšte i ne dolaze na posao, nego odu samo do bankomata da dignu platu. Zabrana zapošljavanja u javnom sektoru se selektivno primenjuje, a toga ste svesni i Vi, a takođe ste svesni da ta zabrana nije bitno uticala na efikasnost javnog sektora, nego upravo gorepomenuti paraziti.
@ Esprit libre . I isus Krist se gadio mnogima , Zašto ? Ti ni to ne znaš ,ali ti se ‘gadi’ jedan Megille koji čak i istomišljenike ima na ovom forumu. NIKAD ROBOM !
@ Megille,
Ja koliko god da nisam vernik ne bih se usudio da se uporedjujen sa Isusom Kristom (pa jos na Uskrs) ako ni zbog cega, a ono iz respekta prema hriscanskim vernicima. Cinjenica da imas sledbenike je znacajna i vazna jer je indikator dubine jednog moralnog sunovrata drustva i to ne samo u Subotici. Ti meni manje licis na Isusa Krista, a mnogo vise na staru babetinu koja hoda po selu i sve redom olajava a najvise vlastite ukucane.
@ Esprit libre
Sve si nam rekao. Ti ne samo da si moralna nakaza, već kršćane na ovom forumu proganjaš samo zato jer su sledbenici Isusa Krista. Isto su radili i sa Isusom Kristom ,omalovažavali su ga,ponižavali ,izdali ,lažno optužili i na kraju ubili. Zar je moguće da te teze propagiraš ? Po tvojim izjavama sve na te teze ukazuju…Uskrs ne sastoji se od šarenih jaja i zeke-taj običaj je paganski običaj i nema veze sa kršćanstvom…NIKAD ROBOM