Kompanija “Vojput” završila je radove na rehabilitaciji dela puta u Zagrebačkoj ulici za svega tri dana. Radovi koji su izvedeni su u rekordnom roku sa postavljanjem horizontalne signalizacije, pokazuju koliko je dobra organizacija, ocenio je izvršni direktor izgradnje u kompaniji „Vojput“ Vukoslav Vukoslavović. Deonica koja je rađena je dugačka 330 metara, a vrednost radova je oko 6 miliona dinara koje je obezbedila republika.

Direktor Javnog preduzeća za upravljanje putevima, urbanističko planiranje i stanovanje, Predrag Radivojević rekao je novinarima da su ovi radovi primer dobre saradnje i koordinacije lokalnih javnih puteva.
“Skinut je postojeći habajući sloj, urađen je novi habajući sloj u debljini od šest santimetara AB 16 sa polimer bitumenom. Reč je novoj tehnologiji koja garantuje veću trajnost. Takođe je izvršena zamena postojećih slivničkih rešetki i slivničkih veza i nova horizontalna signalizacija”, rekao je Predrag Radivojević, direktor Javnog preduzeća za upravljanje putevima, urbanističko planiranje i stanovanje.
Čaba Šanta iz JKP „Vodovod i kanalizacija“ je objasnio da su zamenili dotrajale zasune i deo jedne instalacije od čelične cevi koji je imao skriveni gubitak.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






lako je da se sada pare obezbedjuju od republike kada je Andrej Vucic preuzeo Vojput
Hhahahahhaah, sad se nesto kao sve gradi, svetla na stadionu – mozh mislit! 330 metara ulice – mozh mislit! 1 km zaobilaznice – mozh mislit! Sve su to otpaci od projekata da bi Vucic vladao narednih 5 godina Srbijom. Preveliku cenu Srbija i Subotica moraju da plate za tih par sto metara asfalta i svetlosne godine demagogije i varanja.
Komentar u skladu sa imenom…
A Panu telohranitelja si zaboravio.
Kinezi to urade za 2 sata! Oni se hvale da su sad zavrsili za 3 dana,a to niko ne spominje da je ta ulica bila u katastrofalnom stanju predhodnih 20 godina….sve cemo sad da uradimo pred izbore….!!!!stoka….prava stoka!
4 godine nisu ništa uradili, ali evo sad, samo dve nedelje pred izbore sve cveta 😀 …eto i Zgrebačka i reflektori i teren i stazica na Paliću…
No, ovo za Zagrebačku je ipak pozitivna stvar, ko je svaki dan koristi, vrlo dobro zna. Možda i jedina pametno urađena stvar u proteklih par godina 😉
Ja sam tu vidjao i Graditelj NS
i tako se to radi najbolja reklama pred izbore hehe mozte samo da crknete od muke dusmani
Pa sa obzirom da ste JEDAN Kilometar puta na petlji radili 100 dana ovih 330 metara je onda za svaku pohvalu i upis u Ginisovu knjigu
Asfaltirajte nam Joa Lajosa izmedju Blaska Rajica i Nade Dimic,ono je uzas,tocak cu negde ostaviti!!!