Vojvođanska banka postavila „parking za pse“

Kako bi klijentima obezbedila bezbedno mesto na kome mogu da ostave ljubimce dok su u banci, „parking“ je postavljen u Subotici i još ispred 16 filijala širom Srbije.

parking za pse (2)

– Želimo da klijenti koji imaju ljubimce bez opterećenja i briga obavljaju poslove u našim filijalama. Zato smo ispred poslovnica koje su imale adekvatne uslove za to, u ukupno 12 gradova, postavili „parking“ za pse. U narednom periodu nastavićemo sa ovom praksom – kažu u ovoj banci.

parking za pse (1)

Jedan od klijenata Vojvođanske banke koji je imao priliku da isproba „parking“, istakao je da mu mesto ispred banke na kome može da ostavi psa daje osećaj veće sigurnosti.

– Ovo će biti naročito korisno kada krenu visoke temperature. Vlasnici pasa nikako ne bi trebalo da ostavljaju ljubimce u automobilima ili na suncu, već na „parkingu“ – zaklonjenom mestu ispred filijale – rekao je zadovljan klijent.

Vojvođanska banka je institucija sa dugom tradicijom i predstavlja jednu od značajnijih finansijskih ustanova u zemlji. Kreiranje dugoročnih odnosa sa klijentima, uz vođstvo vrhunskih bankarskih stručnjaka, ali i kontinuirano unapređivanje usluga i proizvoda, koji su prilagođene tako da na kvalitetan i efikasan način odgovore zahtevima klijenata i svetskih trendova, predstavlja okosnicu poslovanja Vojvođanske banke.

 



KOMENTARI

  1. Wolf kaže:

    S obzirom da u Subotici kao i u celoj Drzavi nije resen problem neodgovornih vlasnik,lopova koji se bave preprodajom pasa,borbama… po meni ce ovo biti samo „punktovi“ ili „tacke“ na kojima ce se desavati ovakve stvari.
    Realno ti kada udjes unutra ne vidis svog psa,da li taj „parking“ nadgledaju kamere?osoba?
    Koliko puta se desilo u nekom prethodnom periodu u nasem gradu da neodgovrni vlasnici pustaju svoje vlasnicke pse na ulicu koji su agresivni prema drugim psima.Dok ne sredis osnovne probleme i samu srz nema nama napred.

  2. Dva u jedan kaže:

    Ovo je još jedan od idiotizama koji nam poturaju tvorci tzv. „Novog svetskog poretka“ u cilju da prihvatimo da su psi isto što i ljudi (čak i bolji od njih), samo što imaju četiri noge i rep i laju, i treba se brinuti o njima kao o ljudima (čak i više). Cilj je da postanu članovi porodice, a zatim da ljudima zamene porodicu da bi se ona uništila. Što se ovog „parkinga“ tiče, sreća (ili šteta) da ga nisu stavili ispod Gradske kuće kod banke, tu bi tek bilo lajanja, pišanja i sranja usred centra (by the way: a hoće li tamo kod VB bankari imati obavezu da čiste kad se neki kucov oneredi, vlasnici ili – Gradska čistoća?). Ono što je zanimljivo, vidim dve alke za vezivanje jednu odmah pored druge, pa kad se kerande međusobno potuku…mili Bože! Treće, koji će qrac vlasnicima da vode psa kada idu u banku, ili ako banka baš tako hoće da bude gostoprimljiva, mogla je za njih unutra da uredi pansion, negu, obrok, zabavu, maserke…mislim za pse a ne vlasnike.

  3. stormwatch kaže:

    @dva u jedan

    Ajd kad ste se vi gospon dva u jedan slozili sa mnom u vezi motorista, i ja moram da se slozim sa vama po pitanju parkinga za kerove. Jbt, u Subotici su kerovi uvek bili vazniji od ljudi i to je sramota. A da je projektant keroparkinga prilicno omanuo u projektu, vidi se koliko blizu jedno drugoga treba psi da su vezani, mogu mislit sta ce biti kad se nadju neka dva opasna kera vezana za jedno pored drugog – ce bidne kaos.

  4. Anonimni kaže:

    europski standardi…

  5. #dva u jedan kaže:

    Ti si u takvom medicinskom problemu, mislim cak neresivom. Imao si nevidjenu privilegiju da na ovaj svet dodjes u ovom vremenu i u ovakvom obliku i nisi je iskoristio. Pogledaj reklamu za Bake rolls, to je adekvatno vreme za tebe.

  6. Pametnjaković kaže:

    Ovakav pseći parking postoji i i na ulazu velike Rode na Segedinskom putu.
    Tako da ljubitelji kerova i vikend kupovine požurite dovoljno rano kada idete u kupovinu u Rodu sa kerom, jer i tamo ima samo 2 parking mesta.
    Ne mogu da se dovoljno nasmejem i načudim, kada samo pomislim KAKO ide zajedno šoping i doging.

  7. Reneklode kaže:

    Opet je neko nesto video u Zapadnoj Evropi i po ustaljenom obicaju nije nista razumeo. Tamo postoji (a valjda i u Srbiji) zakonska odredba kojom se zabranjuje ulaz svim zivotinjama, a psima prvenstveno, u sve prodavnice zivotnih namirnica i sve ostale objekte koji su na neki nacin involvirani u rad ili proizvodnju sa zivotnim namirnicama. Vlasnici objekata su bili duzni da na ulazu istaknu tablu sa zabranom ulaska za pse i ostale zivotinje. Posto zakon psima zabranjuje ulaz u prodavnicu, trgovci su musterijama koje iz nekih razloga dolaze u kupovinu sa psom ponudili kao nekakvu alternativu, mogucnost da privezu psa ispred radnje,u vidu karike ili slicnog. Zakonska odredba je u redu jer niko ne zeli da nagazi u prodavnici na pseci izmet ili da gleda kako pas njusi ili cak oblizuje i grize pakovanja hrane po regalima u prodavnici. Licno poznajem stariju gospodju, penzionerku koja zivi u svom malom stanu zajedno sa svojim psom – Jazavicarom. Ona ne poseduje automobil, a do samopsluge ima samo par minuta peske. Medjutim ako ostavi psa samo na kratko u stanu, ovaj zavija kao sirena, grize i lomi sve na sta naidje i dohvati i uznemirava celi komsiluk. Zato bakica povede psa u kupovinu i priveze ga za alku ispred radnje a pas je verno i strpljivo ceka. Eto upravo zbog toga je „izmisljen“ parking za pse. U sve ostale objekte koji nemaju posla sa zivotnim namirnicama psi mogu slobodno da ulaze, a licna stvar je vlasnika objekta da li ce to odobriti ili ne. Ako su recimo u takvom objektu psi nepozeljni, vlasnicima se nudi alternativa u vidu metalnih alki za vezivanje pasa. Mnogi vlasnici radnji za vreme letnjih vrucina postave na trotoar posudu sa vodom kako bi psi imali mogucnost da utole zedj. To je jedan neobavezan ali lep gest.

  8. bac Vranje kaže:

    Ovo je cista diskrimanacija prema onima koji imaju druge kucne ljubice?? Zasto su vlasnici pasa bolji od vlasnika macaka npr?? Sta ako vlasnik macke oce da ode u nbanku treba da je tuzi za diskriminaciju?? E sad bi voleo da se oglase oni lopovi iz drustva za zastitu zivoptinja povodom ove zivotinjske diskriminacije n, a ne samo kad kradu pare za svoje dzepove!!!

  9. dva u jedan kaže:

    @Reneklode, niste dobro procitali, ovo nije pred prodavnicom namirnica nego BANKOM. A gospođa-baka ako ne može ni na kratko da ostavi jazavičara, onda je u problemu i ona i komšiluk i neću da kažem šta je rešenje. Naravno, ono drugo je da se svi da isele iz zgrade kud koji mili moji da njen jazika može na miru da laje, urla, zavija i grize i da ga niko ne ometa, a bakici lex-specijalisom dati pravo da ga vodi i u prodavnicu unutra da zapišava piškotle, i u ambulantu, crkvu, autobus, frizernicu, poštu, gde god joj padne na pamet. Jer to je „njegovo veličanstvo pas“ i sve njemu treba podrediti! Što se tiče onog kreativnog „#“, kojem je medicina uža specijalnost, ne znam šta fali Bake rolls jer ne gledam reklame, pa to možda i jeste „adekvatno vreme za mene“, dopuštam. Ako je to medicinski problematično, kako gospodin smatra, onda smo se razumeli. Što reče naslov one crnogorske tv-serije: „Volim i ja nerandže, no trpim“.

OSTAVITE KOMENTAR