Volim Novi Sad – jer ima puno Subotičana

Ponoć je odavno prošla. Raspoloženje na blokadi je i dalje dobro.

“Jako je lepo ovih dana biti u Novom Sadu. Toliko dobre energije, pozitivnih emocija, dobrih, pametnih ljudi svuda okolo… Ceo grad je na ulicama, i svi su ujedinjeni oko pravih vrednosti….”

Na jednoj instalaciji u okviru Limanakog parka svoja mesta su nasli Mileva Marić, Đura Jakšić i Oto Horvat.
Pored toga, ljudi su mogli da napišu i zašto vole Novi Sad.

Kamp u okviru Limanskog parka je pun, a sve vreme protesta tu su i bajkeri.



KOMENTARI

  1. DOSTA JE BILO kaže:

    Na fotografijama se vidi da je to MLADOST OD ZNANJA, UMEĆA ,
    KREATIVNOSTI.
    Naše BOLJE SUTRA !!!
    Ovde bi hteo da iznesem ZAPANJUJUĆE INFORMACIJE koje je u javnost
    uputila SNS : “ Da je RTS PREKRŠILA SVA PRAVILA I VREDNOSTI
    OBJEKTIVNOG I NEPRISTRASNOG NOVINARSTVA JER JE OBJAVILA
    PRIKAZ SA MOSTOVA U NOVOM SADU „.

    Zamislite ovakvu DRSKOST da RTS prikaže STVARNOST KOJA SE
    DEŠAVA TU OKO NAS.
    To je ta Gebelsova PROPAGANDA iz tridesetih godina kada je NACIZAM
    NADIRAO, a što “ Veliki vođa “ sada nama prezentuje.
    Istina je SAMO ONA ŠTO VAM JA PRIKAZUJEM.
    Dok se mi ne oslobodimo OVOGA MEDIJSKOG MRAKA svetlost ZORE
    mi slobodoumni možemo dočekati jedino SA OVOM MLADOŠĆU KOJOJ
    VERUJEMO“.
    PS. – “ OBRAZOVANJE JE PUT KA LIČNOJ SLOBODI.
    BITI SLOBODAN JE SMISAO ŽIVOTA „.

  2. Trovach kaže:

    U zagrebu, Splitu i Osijeku skupovi podrske srpskim studentima.

  3. Bradati anonimus kaže:

    Mogu vam reći da se neki subotički naprednjaci polako ograđuju od predsednika. Za sad samo u četiri oka ali žestoko kritikuju vođu.
    Da li hoće da jednom nogom budu izvan voza koji ide u provaliju ili su „progledali“?

  4. Trovach kaže:

    @Bradati anonimus…Sacekajmo da vidimo hoce li ovaj pasti, pa pacovi mozda napuste brod. U suprotnom, oni ce ponovo hvaliti vodju, a onda ce odlazak mladih iz zemlje da se ubrza. Imace, najzad, Srbiju potpuno po svojoj volji, ali takva mu nece bas potrajati. Nece ni biti sta da propadne, raspasce se sama od sebe.

  5. laki kaže:

    Sad bi naš superinteligentni napredni @bezmozakss rekao da su u Zagrebu, Splitu i Osijeku glavna uporišta stranih službi koje rade protiv Srbije i srpskog naroda.

    Napuštanje broda koji tone nije polagano. To se događa ubrzano već duži vremenski period. Mnogi koje poznajem i koji su se dojuče busali u grudi hvaleći se sektom i velikim vođom su sad utihnuli, sakrili se u mišju rupu, a bogami ima podosta i onih koji su okrenuli ploču i pljuju po dojučerašnjem „idealnom“ naprednom sistemu i vođi, nadajući se da će da pronađu uhlebljenje kod nekih novih koji će ove zveri neminovno naterati na poraz.

    Al’, ne lezi vraže, svako od nas zna one koji su mislili da će dodvoravajući se nakaradnoj stranci i žvalavoj sotoni ostati u svojoj zoni komfora do kraja svojih bednih života. E, vala, što se mene tiče nećete, pa taman da ste mi i najrođeniji. Ima da ispaštate za svo zlo kojem ste se priklonili.

  6. Za bolje sutra kaže:

    @Bradati Anonimus, poenta je u tome sto je SNS trenutno sacinjen od preletaca koji su vec bili u nekim strankama. Pretezno zuti. Svi oni vec uveliko gledaju izlaznu strategiju. A zamo koji clanovi SNS-a su pre bili u DS-u na primer. 😉

  7. Stormwatch kaže:

    Bravo Subotice!

    Razmislite kako to da slucajno bas Brnabba u svojoj kuci na moru u Cro, ima knjigu „Blokadna kuharica“? Da li vam je jasno odakle je izmisljotina o hrvatskim tajnim sluzbama potekla? Osoba preskromnih intelektualnih i govornih mogucnosti, sestrica u sexualnoj orijentaciji sa njenom ultra desnicarskom karikaturom Al*s. Druga zabrinjavajuca stvar – jos nisam cuo ni jednog prijedsednika ni jedne iole normalne drzave na svetu, da svojim Studentima, to jest najcistijem obliku buducnosti bilo koje zemlje, preti nikim drugim, nego fasistickom superkarikaturetinom zvanom Trumptard! A istina je opet sasvim drugacija. Radikali imaju poprilican broj drustava koja su bila registrovana kao Nevladine Organizacije za sirenje demokratije i dobijala su sakom i kapom novce od Amerike, e sad je Amerika zavrnila sve slavine i ostadose radikalsko-smecarske kvazi nevladine organizacije bez poprilicnog novca za sirenje propagande. Jebote, ovo postaje ljude i komplikovanije nego Pan-Adria NLO incident!

OSTAVITE KOMENTAR