Više se pričalo o Čordaškom putu nego što su radovi na njemu trajali.
Nakon svega nekoliko nedelja rada ulica je asfaltirana. Radnici Vojputa su napustili ulicu prepustivši meštanima kolovoz na upotrebu do proleća kada će nastaviti sa nanošenjem drugog sloja asfalta. Iako veoma uzak, kolovoz je dobro došao stanovnicima ove ulice kojima preostaje da naprave stazen od svojih kapija do njega.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.










Meni više liči na biciklističku stazu.
… a ima mesta za autoput. Ko zna, mozda ce za nekih stotinak godina autoput i ici ovuda.
Puuuuuuuuuuuuuuuuuu je**te. Sta je ovo ljudi? HhhHAHAHHhahahhhahhhahaahhahhahaha, pa jel to kucica za lutke??!?! Pa ovo nije Cordaski put nego Cordaska kozija stazica. AHAHAAHHAHHAHAHAHAAHAHAHA
Treba napravit zahvalnicu u ima svih gradjana. 🙂
Put je ‘do jaja’, ****** ko ga je odobrio.
biciklisticka staza
Pa ovo je idealna ulica za izgradnju zaobilaznice, ima mesta za cetiri trake, biciklisticke staze sa obe strane i pesacku stazu.
Ovo je jedna polovina puta,recimo leva traka,a kada će ona druga recimo desna traka? ? ?
zasto ste tako malodusni sa komentarima ……
pa znate koliko ovaj put kosta ? a jos uz to manje soli ce btrebati za posipanje i manje za ciscenje snega,
pa misli vojput na stednju i stabilizaciju
Svaka cast, najzad bez rupa, sta se ovi iznad bune, sirina je ista kao i u prednjem delu ulice, Srecan 🙂
Posle takvih komentara taj put nije trebalo graditi
Kakva gustina saobraćaja takva i širina puta… važno je da se ne gaca po blatu.
Ne zaboravite da je postojeće stanje iznuđeno rešenje!!!
Šta bi vi hteli u voćnjacima i vinogradima? Dve odvojene kolovozne trake sa cvetnim aranžmanima po sredini?
Mozda je ulica jednosmerna………..
Dok stanovnici izadju iz kuće i stignu do puta recimo peške, opet su u blatu. Stvarno nije mogao biti uži put.
Pa ti stanovnici neka urede ispred kuce da ne idu po blatu!Tako je svugde gde je normalan narod!!!
Da, obično se svima asfaltira prilaz do kapije ili garaže, kao i nekoliko mesta ispred same kuće za parkiranje…stvarno mi nije jasno zašto su ovde ovako nakaradno odradili, nemam reči…
Pravi muskarci voze OFFROAD ! Asfalt je za slabice !!!
Klempure pa ti si suhi genije. Pa naravno da treba DVE odvojene kolovozne trake sa cvetnim aranzmanima po sredini, sto je put blize EU to treba da je grandiozniji.
Amelija u pesku nema blata. Jedino blato koje tamo moze da postoji je od suta koje su poneki stanovnici Cordaskog puta izbacivali na put prilikom rusenja delova kuca od naboja, starih kokosinjaca, svinjaca… Tom blatu ste sami doprineli.
Jesam za to da svi delovi grada imaju asfalt, Cordaski put isto tako, trebalo je odavno, ali vi u svom kukanju zaista idete iz krajnosti u krajnost.
Ljudi, osim zlonamernih kritika da li znate i nešto drugo? Pitajte stanovnike Čordaškog puta, da li žele i dalje po blatu, ili koliko-toliko zadovoljni i sa ovom uzanom trakom. Nemojte zaboraviti, da Subotica nije bogat grad, ipak rade u okviru mogućnosti. Gledajte već jednom i lepšu stranu, samo treba otvoriti oči.
Ubedjena sam, da oni koji sipaju stalno samo zlobne kritike na sve što se dogadja u gradu, u svom životu nisu stvorili ništa, već su uvek čekali da država ili grad reši i njihove probleme.
Dobro ne zivim u tom delu grada i ne stanujem u tom delu grada ali sam neki dan bio kod prijatelja i vracao se tim putem , pa mogli su barem pola metara i sa jedne i sa druge strane sire da urade , pa nemozem se mimoici sa vozilom iz suprotnog smera , moram malo da sidjem sa puta……al dobro …mozda jednog dana bude i to uradjeno ….
Pitajte stanovnike Ferenci Ibolje kako im je.
Slažem se sa tobom, ali ne verujem da će biti urađeno… Eno, Proleterskih brigada je slične širine, a ulica je prometnija, plus tuda ide i gradska autobuska linija i kamioni iz obližnjih stovarišta i za sve ove godine, jedva da su tu i tamo malo krpili i na sredini izdigli, gde se uvek skupljala voda…