Vučić: Ja nisam premijer za poljski wc, već za čiste wc-e

Predsednik SNS Aleksandar Vučić pozvao je juče Subotičane da glasaju 24. aprila i da tako odluče da li će na vlasti ostati oni koji za 16 godina nisu za njih učinili ništa ili koaliciju „Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje“, koja je dovela nove investitore i radna mesta u njihov grad.

– Ako nastavimo sa ovom politikom imaćemo do kraja godine povećanje penzija, povećanje za zdravstvene i prosvetne radnike, a smisao je i da obilazimo škole i bolnice i podižemo životni standard da i naše škole više ne budu škole sa poljskim wc – i ma koliko se smejali meni zbog toga i ma koliko mi govorili da sam premijer za poljski wc, ja sam premijer za čiste wc – e – rekao je u Subotici Aleksandar Vučić, predsednik Srpske napredne stranke.

Vučić je na gradskom trgu obraćanje Subotičanima počeo zahvalnošću svima koji su dobro razumeli šta je sve trebalo uraditi zbog situacije u kojoj je bila država i zbog čega su bile neophodne brojne promene.

vucic subotica

– Hoću da se zahvalim penzionerima koji su podneli najveći teret, mladima i svima koji veruju u istinu, ali ne veruju lakim rešenjima. Slušate i slušaćete kako govore loše o našoj zemlji, kako im se ništa ne sviđa, govoriće kako je divno bilo vreme pljačkaške privatizacije, a bilo bi najbolje ako bi Srbiju uveli u izolaciju. Naš posao je da ne dozvolimo da se Srbija vraća u prošlost ni po koju cenu. Srbija mora biti poštovana zemlja u kojoj će veći broj ljudi da radi, a videli ste da smo u Subotici za godinu i deset meseci doveli nove instvetitore i zaposlili nove ljude, ali ni to nije dovoljno i neće biti dok nivo nezaposlenosti ne svedemo najpre ispod 15, a posle ispod 10 odsto, dok to ne bude na evropskom nivou – poručio je Vučić.

Aleksandar Vučić je naglasio da politika koju Srbija treba da vodi mora biti u interesu zemlje, zbog čega je poštovana u svetu i svakome ume otvoreno da kaže kakav je njen stav, mišljenje i šta vidi u budućnosti.

subotica vucic

– Najvažniji cilj je da se izborimo protiv siromaštva, a to možemo tako što ćemo da smanjujemo nezaposlenost i da dovodimo investitore. Ne pričam o onome što bi neko voleo da čuje, već iz ugla onoga koji svakoga meseca mora da potpiše isplatu 2,5 miliona penzija i plata – rekao je Vučić. Predsednik SNS je Subotičanima rekao da se mir i stabilnost mora sačuvati, ali da postoje i oni koji bi da to ruše i lažiraju falsifikovane snimke.

– O njima ni danas neću govoriti, niti ću reći njihovo ime i ružnu reč jer 16 godina njihove vladavine u Vojvodine više govori o njima. Vojvodina zaslužuje mnogo bolje. Za razliku od drugih mi ne kukamo, već poštujemo volju naroda ma kakva ona bila i zato neka narod odluči – kazao je Vučić.

sns_plakati

Tanjug, Blic

 



KOMENTARI

  1. Prozivka kaže:

    U pravu si… Ti si premijer za WC!

  2. Đuro kaže:

    Hmm…doći u Suboticu a ne spomenuti planirano otimanje njiva i njihovo poklanjanje arapima je teška uvreda za inteligenciju.Koga više zanimaju čuveni investitori koji samo sele pogone tamo gde je radna snaga jeftinija?

  3. Kum kaže:

    @Prozivka ja ne znam o cemu ti pricas i smesan si skroz…

  4. Rodoljub kaže:

    Lepo rece Vladimir Djukanovic u autorskom tekstu na temu skolskih klozeta i tableta. U sadasnjim uslovima, tablet bi mogao da posluzi samo za slikane sramote koja je vidljiva na svakom koraku, a za koju je zasluzan Bojan Pajtic. 16 godina, malo li je? I kako je moguce da admin ne vidi nista lose u prvom komentaru? Ako je to komentar u skladu sa pravilima onda vise nikad necu izneti bilo koji stav! Danas je postalo normalno uvrediti nekog javno i to pravdati slobodom kritike. Pitanje i za admina i za autora komentara: Koja to cinjenica potkrepljuje takvu tvrdnju: 2000 novozaposlenih u gradu, sprecavanje bankrota sutransa i cistoce, obezbedjena besplatna uzina za decu socijalno ugrozenih posle koliko vremena, ili zbrinjavanje migranata tako da se svi mi mozemo osecati sigurno i bezbedno…

  5. Posmatrač kaže:

    Rodoljube, pravo zboriš za užine, migrante, lekove itd…to su jedni od retkih pozitivnih rezultata ove Vlade.

    Premijera je javno u Subotici trebalo pitati, ali nije imao ko, sledeće:

    – Zašto u protekle četiri godine nije doveden ni jedan nov investitor u Slobodnu zonu?
    – Zašto su pre četiri godine obustavljeni radovi na izgradnji obilaznice oko Subotice?
    – Zašto se deo poreza od pre godinu-dve prebacuje sa opština u BG?
    – Zašto su obustavljeni svi projekti vezani za banju Palić?
    – Zašto su Subotičani morali da plaćaju vojnu imovinu koja inače pripada gradu?
    – Zašto tri godine nisu dali ni dinara za igradnju pozorišta, a ove godine tek neko siće?
    – Zašto su povećani porezi, smanjene plate i penzije, a oprošteni dugovi Železari, Srbijagasu, RTB Boru, Air Srbiji, delile se 13. plate u EPS-u itd?
    – Zašto su se na spisku viška zaposlenih našli većinom zdravstveni radnici i prosvetari, dok su brojni izmišljeni poslovi u administraciji po JKP ok?
    – Zašto…ma ne vredi dalje…

  6. Robika kaže:

    @djuro Niko nije poklonio arapima nista. Legalno je prodato. Necemo valjda nasim ljudima lopo2vima da dajemo zemljisre. Nasi samo gledaju da prevare i ukradu. Arapi bar znaju da posluju i imaju para za mehanizaciju i radnike. Nece valjda stipanu iz dandora da daju zemlju. Nemojte da ste naivni. U eu je to vec 50 godina i niko se ne zali jedino mi glupsoni samo nesto kenjkamo da su nam oteli nesto… Cuj poklonili arapima zemlju. Da neces mozda tebi da poklonimo??
    A gosn premijer je pomenuo wc jer je vidljivo da je opozicija wc iskreno. Nikad nije bilo toliko mrznje i pljuvanja od strane zutih i opozicionih botova… Zato je spomenuo wc jer su ljudi postali losi samo bi da mrze i da mrze. Trebace vamajos dosta vremena da vas neko pusti iz wc do tada wc je prava stvar za vas suboticani ….

  7. istina kaže:

    Posmatrač
    O kojim spiskovima viška zdravstvenih radnika pričaš…??
    Gde si to pročitao…??
    A tek o obilaznici koju je tadašnji ministar Dulić zavio u crno eksproprijacijom zemljišta….
    Ako već želiš nekome da se dodvoriš informiši se malo bolje a ne samo preko tabloida.

  8. nislija kaže:

    Kojeg si ti investitora doveo u Suboticu, leb te tvoj? Od kada su ovi tvoji polupismeni na vlasti u Subotici, u industrijskoj zoni se sadi kukuruz. Nijednog, ali NIJEDNOG investitor nisu dogovorili.

  9. seljak iz Backe kaže:

    @Robika

    U EU, Arapi ne kupuju zemlju. Ali nasi eksperti uvek imaju neko jedinstveno i originalno resenje.

    Da li si ti svestan da pricas protiv tvog premijera? Lepo ti je rekao juce da ce svi pljuvati drzavu i nas narod… a ti prvi stao u red i odma raspalio po nasem seljaku. Jesi li ti sedeo na usima dok je vodja pricao?

  10. bac vranje kaže:

    @ nislija
    kad dodjes u Suboticu prosetaj bivsim rasadnikom u malom bajmoku iznenadices se sta je otvoreno u zadnji 10 godina. i lako je tabi soliti pamet kad ne poklanjaju tvoju dedovinu strancima vec moju,koju je uzgred po zakonu zabranjeno da se prodaje jer stranci ne mogu kupovati nekretnine, kad se u Vojvodini za 100 dinara iskljucuje struja ,a u Nisu za 2.500.000 mu oprastaju , kad od 100 dinara uzetih Suboticanima u grad se vrati 12,a u nisu od 100 vrati se 146, kad je prosle godine prosle godine u Srbiji ulozeno posle poplava 200 mil evra a u Vojvodinu nista!! Pa necu vise da budem krava muzara da bi ti ziveo ko parazit na mojim plecima! Alo dosta mi je da te hranim i izdravam , kad to shvatis bice ti jasno zasto je iole polupismen seljak protiv toga da izdrzava parazite kao TI i da vec 98 godina tvoji preci zive na grbaci moji!!!

  11. Mauzer kaže:

    Koje investitore je doveo u Suboticu?Bio je samo na otvaranju dve firme u Malom Bajmoku,i te firme su radile vec duze,Ugovori sa tim firmama su potpisani pre nego sto je dosao na vlast a ostale su vec duze vreme prisutne u SU.Nisam simpatizer Demokracke stranke al oni su doveli sve te investitore.Koji je to bezobrazluk da tako laze i kako covek da mu veruje gori je nego Dinkic sa besplatnim akcijama

  12. Marko kaže:

    A kome su to otete njive Đuro?

  13. stormwatch kaže:

    Ovaj covek ne zasluzuje da bude ni na kormilu automobila na vetar a ne drzave, za 4 godine svedoci ste svi da se nije radilo nista, a pricalo se i trosilo mnogo. UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

  14. Posmatrač kaže:

    @istina

    Pink i Informer nisu jedini izvori informisanja 😉

    A ti ako ne znaš odgovor ni na jedno moje pitanje, onda bolje ćuti, mani me tih fora Dulić/Pajtić lopovi što ovaj gore na slikama stalno koristi, ja se na to ne primam…ja želim ODGOVORE i želim da vidim REZULTATE!

    Nista vi par meseci, već 4 GODINE na vlasti… sve izgovore ste ispucali.

  15. BUCKAS kaže:

    Nisam znao da je duznost premijera da odobrava penzije svakog meseca,pa svi zaposleniplacaju PIO Fond.Gde su pare iz pio fondova

  16. roki kaže:

    ako mu je tesko da svaki mesec nabavlja pare za penzije i plate, neka se povuce sa te funkcije. Pa ne zavisi isplata penzija i plata od premijera. Kao sve ce stati ako on ode….hahhahhahahhaha
    Veceg m****a od premijera nikada nismo imali, ali bitno je da je Zvezda prva i da ce sada ljudi u Srbiji ziveti bolje. Ovo nije premijer, ovo je vodja navijaca gl*****ra.

  17. antifašista kaže:

    Nije on premijer,on je predsednik stranke, i to ne makar kakve, kako oni kažu, i tu su u pravu ! Po meni najgore u zadnjih 35 godina !

  18. lacika kaže:

    on je …. lazov!!!!!!!!!!

  19. kojot kaže:

    Ti si jedan obican LAAZOV

  20. Lenin kaže:

    Izem ti ga!Nije vala WC merodavan ko je kakav premijer?!Jel igra ulogu da li je čučavac,iliti ingliš stajl?Da li je daska od drva,plastike,keramike,metala… ?!Onda je Tačerova bija od gvožđa? 😀

  21. Flavio kaže:

    @Posmatrac a zar nisu lopovi?!

  22. Redrum kaže:

    Ja sam bio jedan od onih sto je glasao da Vucic bude tu gde jeste. Sada, 4 godine kasnije kajem se sve vise iz dana u dan. Lazov i prevarant! Sto je najgore, ostace tu gde je, a i da ne ostane, drugi ce nastaviti tu gde je on stao. Demokratija je mrtva.

  23. Biće Dudlanja kaže:

    Botovi, džaba se trudite. Popušili ste – izbore gubite 100%.
    Videli ste koliko je juče ljudi dočekalo Vučića na trgu, i to u opozicionoj Subotici, a videli ste koja je šačica jada sačekala Pajtića.

    A kada spomenuh Pajtića, pa koja bi budala glasala za tog čoveka? Totalno je izgubio kompas. Hoće da nas posvađa sa svetom. Slovačka ambasada je osudila nebuloznu Pajtićevu izjavu, a Pajtić da ima i trunku morala odmah bi uputio javno izvinjenje Slovacima. Sram da ga bude. Samo budale i vi profesionalni „žuti bot sendvičari“ takav skandal možete da prećutite i ne osudite.

    Botovi žuti, koja ste vi moralna nedonoščad, vi samo ovako anonimno smete da pljujete i opanjkavate, a kada treba sa imenom i prezimenom da se odgovori na, recimo, novinarsko pitanje – onda tzv. demokrata nigde nema. Vređaju se novinari, prekida se konferencija za štampu, izbacuju se novinari iz sale….

    Što bi rek’o Đole Balašević – LAJTE KERE VAROŠANKE – dok još možete. Izbori će brzo – POPUŠILI STE GA! A evo i objašnjenja – video je postavljen 2010. pa verovatno pretpostavljate koga Đole „napušava“

    Lajte kere varošanke: https://www.youtube.com/watch?v=K4-9ZmFX6Jg

  24. seljak iz Backe kaže:

    @Biće Dudlanja

    kako znas da su „zuti botovi“ mozda su Borkovi, Raduloviceli, Seseljevi, Pastorovi… A mozda i nisu botovi.

    Bitno je da si se ti mnogo iznervirao jer je juce sa predsednikom bilo i punih autobusa. Mislim da je i tebi jasno da je vasa podrska naduvana.

  25. treća-sreća kaže:

    Šta god da se desi… ne bih rekao da su tu aktivni „žuti“ botovi, nego NEZADOVOLJNI GRAĐANI… nadam se da će ovi kurčeviti SNS-ovci da ga izduvaju, baš kao i svojevremeno samouvereni Tadić i žutaći… ako ne sad, a ono u skorijoj budućnosti.

    Nadam se da će moji sugrađani da glasaju za nekog ko će im doneti dobra…

    Republička politika me ni malo ne zanima, jer su tamo sve dokazani prevaranti koje mi ni malo ne zanimamo… sve su odvukli u Beograd, pokrali nas i poharali kako ne bi smo slučajno nešto NAŠE odneli u neku novu tvorevinu, čemu se iskreno nadam u nekoj budućnosti, jer sa ovima nam budućnosti nema.

  26. srbenda iz b.topole kaže:

    ..@.bac vranje….. Ma koga ti izdrzavas 98 godina.. POKRIJ SE PO USIMA ..Dok ti nismo poceli naplacivati ratnu stetu tebi .. i tvojim istomisljenicima iz oba rata!Budi srecan sto si qwertiyev -junak ,inace u drzavama koje prepostavljam volis vise od srbije …ti i tebi l sicni bi zavrsili ..( kao i moji u nekom sharvaru .. jadovnom .. jasenovcu).. Nisi ni svestan. koliko si srecan sto zivis u Srbiji.. aaa. ako ti se i ona ne svidja .. Pa bac vranjo ..pedala i pravac Zagreb… nemam obicja da ovako pisem .. ali me iznerviraju budaletine..ZAMISLI .. ON NEKOGA IZDRZAVA 98 GODINA..PI!!

  27. Biće Dudlanja kaže:

    Vi samozvani „nezadovoljni građani“ ste za mene obični „žuti sendvičari“…
    Ako niste iz DS onda ste verovatno otpatci od te stranke (Radulovićevi debilčići, Borkovi nedonoščići, Čedini šmrkatori…) ili ste njihove prišipetlje (DSHV, LSV…), a možda ste samo mali ljigavi i bedni „srbomrsci“…. (da ne nabrajam, prepoznaćete se…)

    Ako slučajno niste ništa od tih fela, i onda znam šta vas muči. Vi ste obični nesposobnjakovići koji su jedino mogli da se zaposle u javna preduzeća preko partijske knjižice, pa vam se sada malko ljuljaju stoličice. Kriv vam je SNS jer želi da napravi red tamo gde ste vi 15 godina pravili nered 🙂 🙂

    Ma, jebešga, nisu važni razlozi – važno je da ćete ga podudlati, gospodo „Žuti Bot Sendvičari“, a sada raspal’te i LAJTE KERE VAROŠANKE 🙂 🙂

  28. helikopter kaže:

    ma ti si za cucavac jedino…

  29. Sojic kaže:

    Po komentarima Vučić pada.

  30. treća-sreća kaže:

    Kad-tad dogoditi će se Vaš odlazak… ili naš, ali…

    Ratnici i bitange nekad, a sad napredni Europejci… Neće moći! Sa Vama nikad u EU, to će Vam se samo pokazati, a Vaš debelousti može samo Vas da zaluđuje.

  31. psiholoskinja kaže:

    Svima nama kojima je bolja buducnost dece vazna, vazno nam je da skole budu moderne i uredne sa normalnim toaletima! Srbija pobedjuje!

  32. Lenin kaže:

    @ Biće Dudlanja
    E brale moj,tvoj niknejm znači da nudiš neke usluge?
    A sad o tvojim komentarima.Ima na ovom sajtu jedan članak,gde je neko primetio kako se po nečijim izjavama može meriti primitivizam.Pošto još niko nije koristio,jer još nema skale,ja predlažem sledeće;neka plafon bude GGR(gigaGR),što sastoji od 10 mGR-a(megaGR).Što bi značilo da ti ja za komentar dajem mizernih 3mGR-a!Mislim,da si mogao malo više da se potrudiš kako bi dobio veću ocenu.Nije zato,ali i za pisanje primitivnih komentara,treba nešto inteligencije.A to je kod tebe,od oka negde na minimumu.Smatraj da je ova ocena od stručnjaka,pošto i ja sam znam pisati primitivne komentare.Dobro,nisam profesionalac kao moj prijtelj stormwatch,al’ sam tu negde.
    A na kraj:nisam Radulovićev debilčić,nisam Borkov nedonoščić,niti Čedin šmrkator…,čak ni simpatizer neke stranke.Prije sam anarhista.I to englez.Tako da ja dolazim,a ne odlazim.Pošto sam matori perverznjak,meni možeš d…..ti do besvesti dok dođem.Izvoli. 😀

  33. Biće Dudlanja kaže:

    O, dobro vam jutro želim, ŽBS (Žuti Bot Sendvičari). Kako ste mi pajkili?
    Šta vam radi gos’n Paj(k)tić? To je onaj usunčani „gospodin“ sa Briona koji ne dolazi na posao (a prima platu). To je gospodin koji deci ometenoj u razvoju priča bajke o dvorcu Heterlend i nestalih 156 miliona. To je čova kojem se priviđaju duhovi Slovaka četnika. To je onaj veeeeliki demokrata koji izbacuje novinare sa konferencije za štampu jer postavljaju nezgodna pitanja…

    Treba da se radujete, a nešto ste mi se ućutali.
    Na današnji dan (1. april) egzaktnim eci-peci-pec metodama gos’n Srećko Šojić je utvrdio da Vučić pada (k’o klada) na predstojećim izborima. Mnogo ste jaki. Čujem da vam se pridružuje i pleme Bot Šešeljona čiji je vrhovni poglavica juče oslobođen debilnih optužbi u The Hague iliti Den Haagu.

    S obzirom da niste u stanju da napunite ni obično kombi vozilo, za razliku od SNS koji svoje pristalice dovozi stotinama autobusa, to ste sami tvrdili u svojim visokoumnim pisanijama i na ovom sajtu, na današnji 1. april svečano izjavljujem da ću glasati za Pajtićaaaa aha haha ahahahaha 🙂

    P.S. Danas su čak i neukusne šale dozvoljene. Čuvajte se zato dobri moji Subotičani da vas ne prevedu žedne preko vode („Hamo, braćo tifusari. Preko vode do slobode“ )

  34. Lenin kaže:

    @ Biće Dudlanja
    Za nijansu bolji nego za onaj predhodni.Evo ti 4mGR!

  35. Lenin kaže:

    @stormwatch Napred DS!
    Ajoj!Ovo ti jadno.Još će neko pomisliti da si za Pajtića?! : -D

  36. bac vranje kaže:

    @srbenda iz b.topole
    a ciju li si zemlju dobio?? jer ti babo dao pare za nju ili ste pobili vlasnike i kuce i zemlje i proterali ih!! Bio sam i junak i 91 i 99 dok ste vi botovovi iz fotelja ratovali !!! I Sad se qurcite ,acim zagrmi bezite u misiju ne rupu nego rupicu jer rupe niste dostojni!!!Do juce nisi ni znao sta je zito ,kosili ste ga misleci da je trava, lupali ste kaljave peci iz nemackih kuca misleci da su to spomenici Hitleru,rusili ste krovove kuca jer niste znali dimljak cemu sluzi,koze cuvali u kadama, grejali ste parketom i takav neko da mi pridikuje!! A vidim ja da se tebi ne svidja ovde meni je bas ovde lepo,vidim da se ti bunis protiv vlasti ovde prema tome da citira tvog istomisljenika… Xebo Vas voz koji vas doneo… 🙂

  37. Posmatrač kaže:

    @Biće Dudlanja

    Da li to visina vašeg honorara/ličnog dohotka zavisi od količine pljuvačine i primitivizma pri pisanju komentara po internet portalima? Gorak je takav hleb, ali vas razumem, situacija u zemlji je nemoguća, pa daj što daš… šteta što ovi za koje radiš neće ništa uraditi ka boljitku, pa da jednog dana dobiješ pošten posao.

    Nadam se da će ovi prepotentni SNS-ovci završiti uskoro tamo gde su i nekada isto tako puni sebe DS-ovci. A što se tiče žutih botova, pogledaj malo oko sebe, DS je pukao, kako sa rejtingom, tako i finansijski, zar ti zaista misliš da oni imaju para da plaćaju botove/reklame/skupove/kupovinu glasova? NE!!! Ovi što vas proklinju su ljudi koji žive gore nego pre 4 godine, a među njima ima i onih koji su za vas glasali jer su vam verovali… shvatićete to jednog dana, kada naglo padnete…

    Pozdrav od nezadovoljnog građanina!

  38. stormwatch kaže:

    @Lenin

    Pa i ako jesam za Pajtica, sta onda? Jesam, bio i ostao!!!

    DS takav je kakav je odoleo je svim progonima, unistavanju, stavljanju klipa u tockove u poslednje 4 godine, i to od strane najgore moguce masinerijske sprege SNS-SPS-SRS koja je devedesetih zarila i palila, i DS su opet ostali na nogama i svoji. Kada bi gradjani bili realni a ne zaludjeni i zabludjeni i kada bi realno na papir stavili kako su ziveli pre maja 2012 a kako zive danas, DS bi imao bar 54% glasova. I to ovaj rafinisani DS bez Tadic mastera prevare i leizlebovica koji su i doveli tu stranku na los glas. Ni jedna druga opcija osim DS-a koji se do danas odrzao nije dobra za Srbiju.

  39. Lenin kaže:

    @stormwatch
    Tvoj žbir.Svaka čast na istrajnosti.Mislio sam da ćeš ipak neku drugu opciju,pošto si jedno vreme zdravo kritikovao Pajtića.Dobro,kad gledem levo kad gledem desno,ipak je samo on ostao dosledan DS-u.Ali rejting mu je žabi ispod guzice.Jedina šansa da će narod da glasa kao prošli put.Ne ZA nego PROTIV.
    Ja sam opet za bojkot.Trebalo bi već jednom dokazati bandi,da bez naroda nema vlasti.Ovim garniturama smeća ne bi tebalo dati poverenje.Boli me đoka ako bi morali uvest neku vanstranačku prinudnu vlast.Samo da se krene već jednom.Anarhy rules!

OSTAVITE KOMENTAR