Međunarodni Dan žena je isto toliko praznik ženske lepote, intelekta, vrednog rada i brižnosti koliko je i proslava njihove istorijske borbe za jednakost među polovima.
Koliki je uspeh postigla žena što se tiče ravnopravnosti u svojoj borbi, koja traje i obeležava se ovim posebnim danom više od 100 godina, diskutabilno je, ali koliko je uspeha postigla u razvoju same sebe i svih svojih sposobnosti da postigne, iznese i podnese samo je dokaz da je žena mnogo radila na sebi i da su njeni kapaciteti mnogo veliki.
Žena je danas i poslovna žena, intelektualac, majka, supruga, ćerka, prijateljica, domaćica, kuvarica, spremačica, organizator, učitelj, sportista, psiholog, negovateljica pa čak i trener…dakle, sve u 1! Pri tome, izgleda bolje nego ikad! I veliki broj žena je sve ovo svaki dan…i noć.
Žena je sposobna i moćna! A ipak, pored svega ostalog, žena je stvorena, da bi bila voljena. Kad je žena voljena, onda je njena žensvenost i sva njena lepota u punom sjaju!
Većina se slaže da iza svakog uspešnog muškarca stoji upešna žena! Ono što bi većina takođe trebalo da zna je da i iza svake srećne žene stoji zadovoljan muškarac! Dakle, razlog više da joj činite radost svakodnevno!
Dakle, dragi muškarci, 8. mart je u stvari Vaš dan, dan u kojem će žene dobiti predah od svih ostalih uloga osim da budu žene i majke, dan koji predstavlja šansu svakog muškarca da bude kreativan i pokaže ženi da ju je dostojan, da može da je prati, da može da je voli i da i dalje može da računa na njega kao na ravnopravnog životnog saputnika. Čestitamo Vam muškarci! Želimo Vam da uvek budete inspirisani i s lakoćom i zadovoljstvom usrećujete vaše lepše polovine koja to svakako zaslužuje!
U velikoj ponudi koju tržište uvek kreira inspirisano ovim važnim danom imaćete neophodnu pomoć I dodatnu inspiraciju. Evo i primera:
Renomirana subotička firma Dudi Co, i ovom prilikom kreira izuzetnu ponudu za vas i vaše dame u saradnji sa brendom proizvoda za negu Babyliss, frizerskim salonom In Cut, Panorama restoranom i Wellness centrom Hotela Galleria!
U kampanji koja će trajati od 27. februara do 8. marta, uz svaki kupljeni proizvod Babyliss, čuvenog francuskog brenda visokokvalitetnih proizvoda za negu kose, kupac će dobiti vaučer za besplatno feniranje u renomiranom frizerskom salonu “In cut”, a 8. marta biće izvučena i tri najsrećnija kupca ovog brenda, koji će moći da svoju lepšu polovinu odvedu besplatno u “Welness centar” hotela “Galleria” kao i da u dvoje uživaju u gurmanskim specijalitetima restorana “Panorama” u istom hotelu.
Izuzetna ponuda kompanije Dudi Co će omogućiti da svoju lepšu polovinu u startu obradujete duplo, i dati šansu da se raduje ponovo!
Proizvode Babyliss možete kupiti u svim maloprodajama Dudi Co, kao i na njihovom web shopu: www.dudico.com
Cene Babyliss proizvoda se kreću već od 1988. din.







