Ženski fudbal: pobeda Spartaka

Igračice ženskog fudbalskog kluba Spartak, gostujući u Požarevcu, izvojevale su još jednu rutinsku pobedu, ovoga puta od čak 0:6, mada su nastupile oslabljene bez 6 standardnih igračica.

Utakmica je protekla u apsolutnoj dominaciji igračica Spartaka koje su svih 90 minuta uporno napadale, a igračice Požarevca se još upornije branile, ali samo do 42 minuta kada su primile prvi gol. Drugo poluvreme osim terenske inicijative donosi i nedostižnu rezultatsku prednost za iskusnije i fizički spremnije “plave golubice”.

Stručni štab Spartaka ističe da je zadovoljan zalaganjem i prikazanom igrom svake igračice, a da posebno raduje stepen dostignute forme, želja za dokazivanjem i kolektivni duh koji je krasio subotičku ekipu.

Golove za spartak su postigle: Marija Radojičić u 42, 60 i 76 minutu, Violeta Slović u 55, Sanda Jovanović u 70 i Jelena Čubrilo u 90 minutu.