Zlatni kik bokser iz Subotice

Borci kik boks kluba Spartak su u Novom Sadu proteklog vikenda 22.-23. marta učestvovali na Prvenstvu Srbije za seniore B klasa u disciplini K1 na kojem je učestvovalo 112 takmičara iz 37 klubova.

419109_2362253073257_753698557_n

Miloš Keljanović u kategoriji do 71 kg osvojio zlatnu medalju i tako u 2014. godini nastavio sa dominacijom. U četvrtfinalu  je pobedio Đorđa Đuricu iz kik boks kluba Ronin-Novi Sad, u polufinalu mu je predao meč Nikola Marković iz kik boks kluba Despot i u finalu takođe meč mu je predat od strane Luka Spreme iz kik boks kluba Batajnica.

Obrad Cvijanović u kategoriji preko 91 kg osvojio je srebrnu medalju u jakoj konkurenciji. U četvrtfinalu je pobedio efektivnim nokautom u prvoj rundi Radovana Radojčina iz kik boks kluba Senta, u polufinalu je pobedio Nikolu Janjića iz kik boks kluba Konstriktor, a u finalnom meču gde je do samog kraja borbe bilo napeto i neizvesno izgubio je od Mihajla Kecojevića iz kik boks kluba Leskovac.