Iskusni štoper ističe da nije mogao da živi na relaciji Beograd – Subotica i zato se opredelio za prelazak u Spartak

Štoper Savo Pavićević, karijeru nastavlja u Spartaku iz Subotice.
Crnogorac nije bio na spisku putnika za Sloveniju na pripremama za novu sezonu, a brzo posle toga je postigao dogovor sa ”Plavim golubovima”.
– Ostalo je da se definišu papirološki detalji. Spartak je dugo pokušavao da me dovede, u godinama sam kada mi je preteško da živim na relaciji Beograd – Subotica i zato je odluka ovakva – potvrdio je Pavićević transfer u razgovoru za Žurnal.
Pavićević je u Zvezdu došao u januaru 2014. godine i za crveno-bele je odigrao 59 utakmica i postigao dva gola. Prethodne sezone je imao mnogo problema sa povredom, pa je znatno manje igrao.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Tako je menja komplet igrace! Konacno jedan iz pravog kluba zvezde a ne da prihvatamo one alkoholicare iz partizana. Sa zvezeinim drugim timom cemo ostati u prvoj ligi a sa ovima tesko…