Zvonko Bogdan na Beer festu

Velika rock’n’roll svetkovina – BEER FEST, i ove godine će okupiti najpoznatija imena ovog zvuka a večeras će na scenu izaći i Zvonko Bogdan.

????????????????????????????????????

Tako će Zvonko nakon EXITa, upisati nastup i na ovom festivalu gitarske muzike. Redak fenomen koji govori kakav rejting kod rokera ima Zvonko Bogdan i njegova muzika. Od kafane preko Sava centra i Lisinskog, do rok festivala, nema publike koja ne poštuje legendu sa Severa Bačke.

 



KOMENTARI

  1. Sss kaže:

    Phahahahhahahahahahahahha

  2. bilmaz kaže:

    al sto je tekst napisan… pa ne zovu ga i postuju ga posetioci ovih festivala, nego organizatori… kao da publika sastavlja program ovih festivala… imam osecaj da neki koji nastupaju ne da dobiju pare za nastup nego plate da bi nastupili… mozda ja gresim…

    svaka cast cikici na postignutom, ali napisati clanak kako ga prizeljkuje rock pubilka je smesno i neozbiljno

  3. Lenin kaže:

    Jel ‘ će skoro i pivo „Zvonko Bogdan“?
    Inače ja od njegovih pis’ma dobijem grčeve kičeraja.Naročito od onog „ko te ima taj te nema…“…,još i ospice dobijem.Tako da ga,ako nisam primoran,ja ne slušam taj njegov ekstra šund boemski treš. 🙂
    Bljak!

  4. Staljin kaže:

    Staljin.

    Lenine !

    Mislis, da nekoga interesuje tvoje misljenje ?
    Covek radi svoj posao, godinama uspesno, ako se tebi ne dopada ta muzika,
    slusaj nesto drugo.
    Ali !!!!! On je legenda !
    a ti ? gosp. Lenine ?

OSTAVITE KOMENTAR